Okunma

The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı


03 Aralık 2014 Çarşamba 06:30
The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından ilk duyurulduğu günden bu yana oldukça merak uyandıran yarış oyunu The Crew, gün geldi çattı ve oyun dünyasındaki yerini aldı. Yapımın diğer yarış oyunlarından en büyük farkı ise oyunda MMO ögelerini de barındırıyor olması.

Bugün çıkışını gerçekleştiren The Crew PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun kalitesi bir kenara, yayınlanan çıkış videosu da oyunun kalitesinden bir nebze olsun taviz vermemiş. The Crew’i oynayabilmek için sabırsızlandıran cinsten olan videoda, Mustang aracı ön plana çıkarılıyor.

14-12/02/the_crew_cars.jpg

The Crew’in görev çeşitliliği oldukça geniş

Ayrıca The Crew‘de birçok görev oyuncuları bekliyor. Checkpoint görevleri, eşyaları zamanında toplayabilmek, polisten kaçmak, araba parçalamak, off road görevleri ve karlı haritada gerçekleştirilmesi gereken birçok görev The Crew’de yer alıyor.

Oyun için yayınlanan yaklaşık üç dakika uzunluğundaki çıkış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1wbernFHhnc]

:: The Crew hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSerkan Levent

Yaklaşık beş yıldır oyun editörlüğü yapmakta ve tam bir geek. Önemli oyun organizasyonlarında yer alan Serkan, oyun ve donanım haberleriyle ShiftDelete.Net'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kardeşim senin yeni bir oyun yapman lazım 😀

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ps4 de 1080p 🙁 pc de 4k çözünürlük 🙂

 3. ynsemre61 dedi ki:

  Kusura bakmayýn ama demeden edemiyorum most wanted yada carbon oynayanlar iyi bilir sizi içine çeken bir senaryo vardýr sizi etkiler oradaki adamý adeta kendiniz olarak görürdünüz ve oynamaya baþlarsýnýz arabanýzý gerektiði kadar özelleþtirebilir istediðiniz renkleri verip gözünüze hoþ gelecek þekile getirirsiniz sonra o garajdan yeniden þekillendirdiðiniz arabayla çýkar ve sanki yeni bir arabayla oynuyormuþ gibi yeniden yarýþlara atýlýrsýnýz içiniz o son kiþiyi yenmenin hýrsý ile yanýp tutuþurdu drag yarýþlarýnda vitesi atarken bi yandan önünüzdeki araçlara çarpmamak için dikkat kesilirdik sonra o kanyonlarda yapýlan yarýþlarda hem kanyonda düþmemeye hemde adamý yenmeye çalýþýrdýk zordu belki ama geçmenin keyfi baþkaydý birde bunun drift hali vardý o kanyondan aþaýðý drift yaparak o virajlarý kýl payý ile geçmenin farký bi baþkaydý bu arada o polisler ile uðraþmak o kurulan barikatlara bodoslama girip etrafý toza dumana boðmanýn zevkini yaþamayacaksam bu oyunda benim için sýradan bir oyun olur bi gerçekçilik olayýnýn peþinden gittiler durdular ben eskisi gibi arabayla o polis barikatýna girip çarptýðým polis arabalarýnýn uçuþmasýný daðýlmasýný istiyorum ve o barikatan çýkan aracýmýn sapasaðlam çiziklerle çýkmasýný itiyorum gerek yok tanponun yamulmasýna önünden dumanlar çýkmasýna gerek yok.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Şahsen ubisoft’dan zerre kadar beklentim yok. Adamlar optimizasyon yapamıyor. Sisitem gereksinimleri uçuk olduktan sonra oyun istediği kadar iyi olsun farketmez.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ubisoft anca video yayınlar zaten. Oyunu beta sürecinde denedim, video ile alakası yok, 2 saat zor sabrettim sildim. insanlar buna bir de para verecek şimdi…

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ne hdsi 4k

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Xbox 360a var ps3e yok helal be alasım geldi

 8. SDN Okuru dedi ki:

  kontrol mekaniği videoda bile bariz sıkıntı gibi görünmüyor mu? dikkat eden bi tek ben miyim acaba. shift veya tdu 2 gibi bi kontrol olursa rafların tozları arasında kaybolur bence.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  oyun müthiş pc de baya zevkli olur directx 11 full hd keyfi ile 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  A great promotional video. I squeezed NFS World.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Mac için varmı ?

 12. SDN Okuru dedi ki:

  izlediğim en iyi tanıtım videosu

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Videoda PS3 yoktu. sanırım geliştirme zorluğundan vazgeçmişler.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  MÜKEMMEL 🙂

 15. SDN Okuru dedi ki:

  g2a’da ucuz bulursak aluruk artık 😀

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Forza dan iyiyse yada yakinsa alirim 🙂

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Ubısoftun traıler leri süper, keşke oyunlarda aynı oranı yakalaya bilse

 18. dash dedi ki:

  Tadýndan yenmez sanýrým.

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Süper

 20. SDN Okuru dedi ki:

  bugün çıkışını gerçekleştiren The Crew PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirdi. ne biçim cümle bu oranın başıboş galiba

" The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Crew’in Çıkış Videosu Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "