Okunma

The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı


08 Kasım 2016 Salı 06:00
The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı

Ubisoft’un büyük başarı yakalayan multiplayer shooter’ı The Division, çeşitli sorunlarla oyunculardan ağır eleştiriler alsa da oyuncuların ilgisini toplamaya devam ediyor.

Oyunun yaz aylarında piyasaya çıkması beklenen Survival DLC’si kış aylarına ertelenmiş ve eklenti hakkında bilgi de verilmemişti.

Ubisoft yöneticilerinin katıldığı bir Twitch yayınında bu beklenen eklenti hakkında merak edilen detaylar da ortaya çıktı

Hayatta kalmak her şeyden önemli

Survival DLC’si, sayıları 24 kişiye kadar olan oyuncuların bir haritada son kişi kalana kadar savaşmasını konu alacak.

Hayatta kalma mücadelesi verecek olan oyuncular haritanın farklı noktalarına bırakılacak ve bir an önce haritanın merkezine ulaşmaya çalışacak. 

Merkezde ise oyuncuları değerli ekipmanlar bekliyor olacak. Bu ekipmanlarla hayatta kalma mücadelesinde şansını arttıracak olan oyuncular, rakipleriyle savaştan sağ çıkmayı başarırlarsa önemli ödüller kazanacaklar.

Oyunda ayrıca soğuk çok büyük bir etken olacak. New York haritasının karlı bir versiyonunda geçecek olan DLC’de soğuk faktörü de zamanla enerjinin ve sağlığın düşmesine neden olacak.

Oyuncular soğuktan korunmak için özel ekipmanlar bulmak zorunda kalacak.

Daha önce Division DLC pass satın almış olanlar DLC’nin betasını şu anda Ubisoft sunucuları üzerinden oynayabilecekler. Ancak Steam‘den beta’ya giriş mümkün değil.

DLC’nin piyasaya çıkış tarihi ise 2017’nin ilk ayları olacak.

:: The Divison ve eklenti paketleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Phantomsu bitirme kararı bende Ubisoftu bitirdi..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ubisoft oyunlarını bi sevemedim.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bu oyuna "state of decay" tarzı bir mod eklenirse güzel olurdu.

" The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Division için beklenen Survival DLC’si ortaya çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "