Okunma

The Elder Scrolls Online’da Yeni Sistem


14 Şubat 2015 Cumartesi 06:00
The Elder Scrolls Online’da Yeni Sistem

Mart’ın 17’sinden itibaren sub-free, yani aylık ücret ödemeden oynanabilecek The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited için yapılan Loyalty Sistemi ve gerçek para kullanabileceğimiz mağaza hakkındaki ayrıntılar açıklandı.

Yeni eklenecek The Crown Store ile gerçek para kullanarak XP boost, mount, soul gem, kozmetik eşyalar, health, magicka ve stamina potion’ları satın alınabilecek. Buradan alınan ürünler oyuna direkt etkisi olmayan eşyalar olacak ve alınabilen potion’lar, zanaat sistemi veya diğer satıcılardan aldıklarınızdan daha güçsüz olacak.

Mart 17’ye kadar dokuz ay bounca oynayan oyunculara ise Daedric Prince Sheogorath’ın maskesi Mask of Cheerful Slaughter hediye edilecek. Ayrıca bu oyunculara resimde görmüş olduğunuz Striped Senche mount’u verilecek.

Mount’a sahip olmak için gerekenler ise Tamriel Unlimited yayımlandığında subscriber olup, önceden toplamda 300 günlük ödeme yapmış olmanız.

Oyun sub-free olduktan sonra Loyalty Sistemi bitecek.

Buraya tıklayarak the Crown Store ve Loyalty ödülleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

TESO’nun PlayStation ve Xbox One versiyonları Haziran 9’da yayımlanacak ve oynamak için PlayStation Plus veya Xbox Live üyeliğiniz olması gerekecek.

::  Parasız versiyonlarından güçsüz olsa da, potion satın alabilmek sizce adil midir?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Elder Scrolls Online’da Yeni Sistem konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Elder Scrolls Online’da Yeni Sistem ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Elder Scrolls Online’da Yeni Sistem ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "