The Last of Us 2 ertelenecek mi? Sony cevap verdi


28 Mart 2020 Cumartesi 13:15
The Last of Us 2 ertelenecek mi? Sony cevap verdi

Corona virüsü salgını nedeniyle pek çok prodüksiyon durma noktasına gelirken etkinlikler de ard arda iptal ediliyor. Buna E3 2020 fuarı da dahil. Bazı oyunseverler de çıkış takvimi 29 Mayıs 2020 olan The Last Of Us Part 2‘nin Corona virüsü salgını nedeniyle erteleneceğinden endişe ediyorlar. Sony de konuyla ilgili olumlu açıklamalarda bulundu.

Corona virüsü salgını The Last of Us II’yi vuracak mı?

The Last Of Us Part 2 yılın en çok beklenen oyunlarından biri. Geçtiğimiz Eylül ayında çıkış tarihi 21 Şubat 2020 olarak paylaşılan oyunun daha sonra ertelenmesine karar verilerek takvimi 29 Mayıs 2020 olarak değiştirilmişti. Hayranlar da Corona virüsü pandemisi nedeniyle oyunun ikinci kez ertelenmesinden endişe ediyorlar. Ancak Sony konuyla ilgili olarak Bloomberg’e “Şu ana kadar hiçbir sorun ortaya çıkmadı.” dedi.

The Last of Us 2

Sony veya Naughty Dog tarafından beklenen oyunla ilgili bir gelişme henüz paylaşılmadı. Bununla birlikte, Sony yakın zamanda Corona virüsü pandemisinin etkisi hakkında bir açıklama yaptı. Bu beyan, çalışanların Corona virüsü tedbirleri kapsamında nasıl korunduğundan bahsediyor ve oyunların ertelenme olasılığını da kapsıyor.

Sony: “Gecikme riski dikkatle takip ediliyor”

Sony’nin yaptığı açıklamada, “Şimdiye kadar hiçbir sorun ortaya çıkmamasına rağmen Sony, başta Avrupa olmak üzere hem birinci taraf stüdyolarında hem de ortak stüdyolarında oyun yazılımlarının üretim programlarındaki gecikme riskini dikkatle takip ediyor.” ifadesi yer alıyor.

Bu, The Last Of Us Part 2 ve Ghost Of Tsushima gibi diğer beklenen oyunlar için bir gecikmenin şu anda planlanmadığını, ancak koşullara bağlı olarak durumun değişebileceğini gösteriyor. Bu yüzden The Last Of Us Part 2’nin tekrar ertelenmesi olasılık dışında değil. Umarız 29 Mayıs 2020, sevilen ve uzun zamandır beklenen The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi olur.
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Virüsün bi çok insanı işsiz bırakacağı düşünülürse 2022’nin sonunda birileri oynarken görürüm. 2023gibi de param olursa indirimden alabilirim.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Her ne olursa olsun 7 yada 8 yıldır beklenen oyun 2 defa ertelenemez zaten şubat dediniz şimdide mayıs sonu oldu bu ne be kardeşim ps4 şu oyununda oynuyalım yeter artık Corono un kol gezdiği tüm dünyada eğer ölğceksekte The Last Of Us 2 oynayıp öle ölelim arkadaş

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

ertelenemez 8 yıldır bekliyorum

" The Last of Us 2 ertelenecek mi? Sony cevap verdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Last of Us 2 ertelenecek mi? Sony cevap verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Last of Us 2 ertelenecek mi? Sony cevap verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!