The Last of Us 2 için kötü haber geldi!


03 Nisan 2020 Cuma 10:30
The Last of Us 2 için kötü haber geldi!

Sony PlayStation Perşembe günü yaptığı açıklamada, The Last of Us Part II ve Marvel’ın Iron Man VR oyunlarının piyasaya sürülmesinin gecikeceğini söyledi. Oyun devi, mevcut küresel kriz Corona virüsü pandemisi nedeniyle oyunseverler tarafından uzun zamandır dört gözle beklenen oyunları ertelemek zorunda kaldı.

The Last of Us Part II – Ellie

Corona virüsü nedeniyle The Last of Us Part II süresiz ertelendi

Sony ve Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Part II’nin, ilk takvime göre Şubat ayında çıkması planlanıyordu ancak geliştiriciler oyunu daha fazla geliştirmek istedikleri için Mayıs ayına kadar erteledi. Şirket şimdi, Covid-19 salgını nedeniyle oyunu bir kez daha ertelediğini açıkladı. Bu The Last of Us Part II için beklenmedik bir açıklama değildi. Çünkü oyunseverler salgın sebebi ile Mayıs ayına da şüpheci yaklaşıyordu. Ve öyle de oldu, The Last of Us Part II bir sonraki duyuruya kadar ertelendi.

“Umuyoruz ki çok uzun bir gecikme olmayacak”

Naughty Dog, Perşembe günü gecikmeyi doğrulayan bir açıklama tweetledi. Geliştirici, kontrolünün dışında gerçekleşen lojistik sorunlar sebebiyle oyunun istenilen kaliteye henüz ulaşamadığını bildirdi. Herkes için en iyi oyun deneyimini sunmayı amaçladığını belirten oyun şirketi, gerekli olan her şeyi yaptıktan sonra oyunu piyasaya sürmek istediğini açıkladı. Şirket, gecikmenin çok uzun olmayacağını umduğunu da sözlerine ekledi.

The Last of Us: Part II’nin artık bir çıkış tarihi yok. Joel ve Ellie‘nin macerası için oyunseverler biraz daha beklemek zorunda. Ancak oyun şirketi, hayranları için oyundan yeni görseller yayınlamayı da ihmal etmedi.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Ahh beeee çok bekliyodum 🙁

" The Last of Us 2 için kötü haber geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Last of Us 2 için kötü haber geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Last of Us 2 için kötü haber geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi