Okunma

The Last of Us Üçleme Olabilir


13 Aralık 2011 Salı 05:45
The Last of Us Üçleme Olabilir

The Last of Us, VGA 2011’in en büyük bombalarından biriydi. Naughty Dog tarafından geliştirilen oyun sessiz sedasız hazırlanmaya devam edilirken, VGA 2011’de yayımlanan ilk tanıtım videosu izleyenleri kendine hayran bıraktı. Dilerseniz bu tanıtım videosunu bir kez daha hatırlayalım.

Naughty Dog’un www.lastofus.com adlı internet sitesi ile birlikte lastofus2.com ve lastofus3.com adlı alan adlarını da şimdiden satın alması, belki bir önlem gibi görünebilir ama yine de The Last of Us’ın bir üçleme olma ihtimalini de güçlendiriyor.

Oyun ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ettikçe bizler de sizlere ShiftDelete.Net sayfaları üzerinden aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

:: The Last of Us’ı beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Last of Us Üçleme Olabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Last of Us Üçleme Olabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Last of Us Üçleme Olabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "