Okunma

The Last of Us’ın Çıkış Tarihi Belirlendi


04 Haziran 2014 Çarşamba 05:55
The Last of Us’ın Çıkış Tarihi Belirlendi

PlayStation 3‘ün ömrünü tamamladığı dedikodularının dolaşmaya başladığı sıralar Naughty Dog ekibi bu dedikodulara The Last of Us ile bomba gibi bir cevap vermişti. PlayStation 4’ün tanıtılmasından sonra TLoU’nun bu platforma da gelip gelmeyeceği merak edilmişti.

Naughty Dog bu merakları gidermek için The Last of Us: Remastered oyununu duyurmuştu. PlayStation 4 için yeniden geliştirilen oyun, PlayStation 3’teki konuya sahip olacağı da bu duyuruda yer alıyordu. Türkiye televizyonlarında Sercan Sülün‘ün The Last of Us: Remastered‘in yaz aylarında oyun severlere sunulacağını açıklaması birçok perakendeci firmaların ön sipariş toplamasına neden olmuştu.

TLoU: Remastered’in çıkış tarihi belli oldu

Ön sipariş tarihlerine göre TLoU: Remastered 13 Haziran 2014‘te raflardaki yerini alacaktı. Ancak bu haberlerden sonra oyunun ertelendiği gündeme gelmişti. Bugün nihayet oyunun çıkış tarihi hakkında kesin bir bilginin bulunduğu ortaya çıktı. TLoU‘nun yönetmeni Bruce Straley‘in attığı Tweet‘e göre oyunun çıkış tarihi belli oldu.

The Last of Us: Remastered‘in önümüzdeki aylarda disk ve dijital olarak yayımlanacağını düşünüyoruz. Umarız oyun yokluğu çektiğimiz yaz aylarında TLoU: Remastered çıkışını gerçekleştirir de oyunsuz kalmayız.

:: The Last of Us: Remastered için PlayStation 4 alacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Last of Us’ın Çıkış Tarihi Belirlendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Last of Us’ın Çıkış Tarihi Belirlendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Last of Us’ın Çıkış Tarihi Belirlendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "