Okunma

The Sims 3 Pets Satışta!


21 Ekim 2011 Cuma 13:43
The Sims 3 Pets Satışta!

The Sims Studio tarafından geliştirilen The Sims 3 Pets oyunculara serinin tarihinde ilk kez evcil hayvan olarak oynama ve The Sims dünyasını hayvanların gözünden görme imkanını sunuyor.

Oyuncular tüm platformlarda kapsamlı Evcil Hayvan Yarat aracını kullanarak onlarca kedi ve köpek ırkı yaratabilecekler.

PlayStation 3, Xbox 360 ve PC/Mac’te oyuncular evcil hayvanlarını tüylerinden, renklerine, vücut şekillerine, hatta burunlarından yaşlarına kadar tasarlayabilecekler.

Oyuncular ayrıca arkadaş canlısı, hiperaktif, şapşal veya huysuz gibi çeşitli kişilik özelliklerini kullanarak hayallerindeki veya kabuslarındaki evcil hayvanları yaratabilecekler.

The Sims 3 Pets ile oyunlara derin ve zengin bir deneyim sunduklarını belirten The Sims Studio Genel Müdürü Scott Evans, “Oyuncular, köpeklerini mahallenin en sevilen veya en çekinilen hayvanı haline getirebilecek, favori hayvanlarını The Sims 3 Exchange üzerinden paylaşabilecek veya Sim’lerinin hayvanları ile kurdukları o özel bağa şahit olabilecekler. The Sims 3 Pets oyunculara özel anlarla dolu olacak” diye konuştu.

The Sims 3 Pets ayrıca her bir platforma özgü çeşitli özellikler de içeriyor. PlayStation 3 ve Xbox 360’a özel olarak oyuncular New England tarzı Sugar Maple Coast şehrinde yeni mekanları keşfedip gizemlere atılabilecekler.

Karma Güçleri konsol oyunlarına geri dönüyor ve oyunculara Sim’lerin hayatlarını güzelleştirme veya zehir etme yeteneğini veriyor.

Yeni Karma Güçleri arasında şunlar da bulunuyor: Sim’lerin, kedi veya köpeklerin farklı ırklara dönüşmesini sağlayan Dönüşüm; gökten uzay taşları yağdıran Meteor Yağmuru; oyuncuların hayvanlarını tüylü dehşetlere dönüştüren Ele Geçirme; ve daha fazlası. Xbox 360’a özel olarak Kinect kullanan oyuncular Sim Yarat ve Canlı Mod arasında sesli komutlarla hızlı biçimde dolaşabilecek, Sim’lerinin ve evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

The Sims 3 Pets PC/Mac Genişleme Paketinde oyuncular kedi ve köpeklerin yanı sıra, seride ilk kez atlar da yaratıp sahiplenebilecekler.

Oyuncular Sim’lerini ve hayvanlarını çılgın maceralara sokabilecek, köpek parkı, kedi ormanı veya at ahırı gibi hayvanlara özel mekanları gezebilecekler.

Yine PC/Mac versiyonuna özel olarak oyuncular tek boynuzlu atı bulmak için dünyayı dolaşabilecekler. Bu sihirli hayvan, yeterli ilişkiyi kurabildiğinizde ailenize katılabilecek.

Tek boynuzlu atlar diğer Sim’leri kutsayabilecek, başka yerlere ışınlanabilecek ve hatta ateşler yakarak hayatın çeşitli yönleriyle eğlenceli biçimde oynayabilmenizi sağlayacaklar.

Sim’lerin sahip olabilecekleri ama kontrol edemeyecekleri diğer hayvanlar arasında kuşlar, kemirgenler, sürüngenler, kaplumbağa ve yılanlar da bulunuyor.

The Sims 3 Pets’in Nintendo 3DS versiyonuna özel olarak oyuncular içinde insan Sim bulunmayan, tamamen evcil hayvanlarla dolu evler yönetebilecekler.

Ayrıca oyuncular her biri üç oynanabilir Sim’den oluşan kendi evine sahip olan üç farklı oyuna kadar kayıt yapabilecekler.

Oyun sırasında oyuncular evlerine dördüncü bir üye de katabilecekler. Nintendo 3DS’teki The Sims 3 Pets, oyuncuların Nintendo’nun 3DS adım-sayar özelliği ile kazanacakları Oyun Paraları ile Karma Gücü puanı satın alabilecekler.

Ayrıca oyuncular Nintendo’nun StreetPass™ özelliği sayesinde Sim’lerini ve evcil hayvanlarını menzil içindeki diğer Nintendo 3DS kullanıcıları ile paylaşabilecekler.

:: The Sims 3 Pets’i oynamayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “The Sims 3 Pets Satışta!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Süper Bişii Bu Ben Daha Önce Sims 2

  2. SDN Okuru dedi ki:

    nedn bu adar palı

" The Sims 3 Pets Satışta! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Sims 3 Pets Satışta! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Sims 3 Pets Satışta! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "