Okunma

The Sims Mobile çıktı!


11 Nisan 2017 Perşembe 17:00
The Sims Mobile çıktı!

Electronic Arts ve Maxis imzalı yeni yaşam simülasyonu The Sims Mobile, iOS ve Android platformları için hazır hale geldi ve şu anda Brezilya ülkesi için indirilebilir durumda. Bu da birkaç gün içerisinde diğer ülkelerde de hazır hale geleceği anlamına geliyor.

Cepte The Sims 4 keyfi!

The Sims 4‘ün PC sürümünden uyarlanan yapımı direkt olarak The Sims 4’ün hafifletilmiş sürümü olarak düşünmek mümkün. The Sims 4‘te yer alan ve çok sevilen temel özelliklerin tamamını (Karakter yaratımı, ev yapımı, kariyer yapmak, aile kurmak ve sosyal statü gibi.) içerisinde barındıran The Sims Mobile’ı ücretsiz olarak edinmeniz mümkün.

Fakat tahmin edebileceğiniz gibi uygulama içerisinde satın alma opsiyonları da barındırıyor ve oynanışı kolaylaştırmak için bir miktar para dökmeniz gerekebiliyor.

Bunun dışında yayımlanan çıkış videosunda da The Sims Mobile ile birlikte Social adında bir özellik de yapıma ekleniyor. Bu özellikle birlikte arkadaşlarınızla birlikte The Sims oynayabiliyorsunuz ve hatta oyun içerisinde en iyi arkadaşlar haline gelebiliyorsunuz. Sosyal ilişkilerin bundan daha ileri gidip gidemediği konusunda herhangi bir bilgi ise bulunmuyor.

Yapımın birkaç gün içerisinde Türkiye’de de indirilebilir hale geleceğini ama bu adrese giderek APK dosyasını indirebileceğinizi belirtelim ve sizleri yayımlanan çıkış videosu ile başbaşa bırakalım.

:: The Sims Mobile’ı nasıl buldunuz?


yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

11 yorum - “The Sims Mobile çıktı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ever. Bu yazı 2.5 öncesine ait ve birkaç gün sınra çıkacağı söyleniyor. Yalanınız güzelmiş.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Link boom

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Freeplay gibi ger

 4. SDN Okuru dedi ki:

  OYUN TÜRKÇE VE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM…OYNUYORUM OYUNU LEVEL 4ÜM

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Beklemeyin, brezilyada indiriliyormuş, hem bir hava almış oluruz

 6. SDN Okuru dedi ki:

  sims 2 güzeldi devrim yaratmıştı . 3 tamam dedik açık dünya yaşayan oyun geniş dünya aşırı kişileştirme iyi güzel ama 4 iyice 12 yaş kız çocuğu için yapmışlar simler bebk gibi

 7. SDN Okuru dedi ki:

  biraz geç kaldınız menzil vereli günler oldu 🙂

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Simsin eski tadı kalmadı

Yorum yazın

Geri bildirim