Okunma

Bu Kasa Tüy Kadar Hafif!


22 Ocak 2009 Perşembe 07:37
Bu Kasa Tüy Kadar Hafif!

Bir bilgisayar kasasının hafif olması, onu sürekli bir yerlere taşımayacaksanız çok önemli bir faktör değil. Fakar bahis konusu Thermaltake M5A olunca, kasanın tek meziyetinin de bu olmadığını vurgulamamız gerekiyor. Thermaltake M5A, hem çok hafif hem de sunduğu soğutma avanajları ve kasa içinde size sunduğu montaj rahatlığıyla öne çıkan bir model. Aynı zamanda bu kasanın yan tarafında güzel de bir pleksiglas pencere var. Ayrıntıları videomuzda anlatıyoruz.

İzleyin


Thermalteke M5A
Bilgisayar kasası

Malzeme: Alüminyum
Biçim:
Midi Tower ATX
5,25 Yuvaları: 4
3,5 Yuvaları: 5
Güç kaynağı: Yok
Fanlar: 2x 12 cm ön ve arka, 12-14 cm tepe fan yuvası, 70 mm anakart paneli boş yuva

Üretici: Thermaltake / Tayvan
Ülkemize getiren: Vektron
Telefon: (212) 211 80 65

En güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın.

:: Kasanızın soğutma seçenekleri yeterli mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Kasa Tüy Kadar Hafif! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Kasa Tüy Kadar Hafif! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Kasa Tüy Kadar Hafif! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "