Okunma

Dizüstü Bilgisayarınızı Serinletin


19 Mart 2009 Perşembe 09:59
Dizüstü Bilgisayarınızı Serinletin

Dizüstü bilgisayarlar, gittikçe daha fazla işlem gücü barındırıyor ve bazı modellerde, ısınma sebebiyle kullanıcıların rahatsız olabilecekleri miktarda ses çıkartıyorlar. Bu ısıyı düşürüp soğutucu fanların daha az çalışması için sunulan dizüstü bilgisayar soğutucular, dizüstü bilgisayarınızı serinletmeye ve daha kararlı çalışmasını sağlayarak ömrünün uzamasına yardımcı oluyor. Thermaltake gibi deneyimli bir soğutucu üreticisinden gelen Tai-Chi M isimli ürünü yakından inceliyoruz.

İzleyin

Thermaltake Tai-Chi M
Dizüstü bilgisayar soğutucusu

Malzeme: Alüminyum
Soğutma: Aktif /Fan, 2x 70 mm
Bağlantı: USB üzerinden güç ve fazladan bir USB yuvası
Ek özellik: Not ve kalem tutucu, katlanabilir gövde

Üretici: Thermaltake
Ülkemize getiren: Vektron
Telefon: (212) 211 80 65
Piyasa fiyatı: 38 dolar + KDV

:: Dizüstü bilgisayar soğutucusuna ihtiyaç duyuyor musunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstü Bilgisayarınızı Serinletin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstü Bilgisayarınızı Serinletin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstü Bilgisayarınızı Serinletin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "