Okunma

This War of Mine Artık Türkçe


07 Ekim 2015 Çarşamba 12:10
This War of Mine Artık Türkçe

Bugüne kadar oynadığınız savaş oyunlarındaki asker rolünüzü bir kenara bırakın ve This War of Mine’ın savaş atmosferine yakından bakın. Ülkelerin birbirlerine düzenlediği geniş çaplı askeri operasyonlarda sivil halkın hayatta kalma mücadelesini konu alan bir yapım düşünün. Savaşa sivillerin gözünden bakan, zor kararların verilmesi gerektiği ve bu gerçeklerin oyuncunun idraki için her yola başvuran bir yapımı hayal edin. İşte bunun adı This War of Mine. Savaşlar aslında bilinenin aksine hiç eğlenceli (oyunlara göre) olaylar değil.

This War of Mine artık Türkçe

14 Kasım 2014 tarihinde resmi olarak Steam üzerinden oyuncularla buluşan This War of Mine’ın konusu sıcak çatışma ortamında hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Bu hikaye, sizin elinizde şekilleniyor ve atacağınız her adımda almanız gereken kararlar gerçekten de size hayatı sorgulamaya itiyor. This War of Mine’ın İngilizce gerektiren bir altyapıya sahip. Daha önce topluluğun geliştirdiği resmi olmayan yamalar ile Türkçe’ye çevrilen yapım artık resmi olarak dilimizi destekliyor. Yani Steam üzerinden aldığınız This War of Mine için ayrıca bir yama kurmaya gerek yok.

Resmi Türkçe dil desteği ile This War of Mine oyuncularımız için daha kolay anlaşılabilir bir hal alıyor. Vermeniz gereken kararlarda özellikle konuşmalara hakim olmanız size hayatta kalmaya götüren yolu çiziyor. This War of Mine’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

::This of War Mine hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu daha önce denediyseniz Türkçe olarak tekrar başlamayı düşünür müsünüz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “This War of Mine Artık Türkçe”

  1. Kör Cerrah dedi ki:

    Bugun bende gordum. Sanirim indirecegim. Surukleyici bir oyun.

" This War of Mine Artık Türkçe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere This War of Mine Artık Türkçe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda This War of Mine Artık Türkçe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "