THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi?


24 Nisan 2020 Cuma 11:42
THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi?

Türk Hava Yolları dün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel uçuş düzenledi ve dünyanın en büyük bayrağını çizdi. Bu sürpriz ile milli gururu yücelten Türk Hava Yolları güzel bir işe imza attı. Peki bu THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi? Gelin hep birlikte bunu öğrenelim;

THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi?

Türk Hava Yolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel olarak hazırlandığı gösteri için uçuşa dün sabah saat 09:00’da başladı. 23 Nisan’ın 100’üncü yılına özel olarak adlandırılan TK1920 sefer sayılı uçağıyla Ankara semalarında ay yıldız çizilerek uçuş gerçekleştirildi. Türk Hava Yolları TK1920 özel gösteri uçuşu dün toplam 2.8 milyon kişi tarafından takip edildi.

THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi?

23 Nisan’ın anlam ve önemine ithafen Türk Hava Yolları dünyanın en büyük ulusal bayrağını gökyüzüne çizerek önemli bir duyguyu bize yaşattı. Son zamanlarda yaşanan olaylar sebebiyle bu sürpriz uçuş, insanlara moral olarak destek verildiği düşünülüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda THY TK1920 uçuşu kaç kişi tarafından izlendi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
  8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
  9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
  10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)