Okunma

TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı!


22 Mart 2019 Cuma 19:19
TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı!

Yalnızca Play Store’da 500 milyonun üzerinde indirilmeye sahip olan küresel video topluluğu TikTok, ülkemizdeki faaliyetlerini arttırmaya yönelik adımlar atıyor. Ülkemizdeki pazar stratejisini geliştirmek isteyen TikTok Türkiye için yeni bir iş ilanı yayınladı. Daha önceden verdiği İçerik Yöneticisi ilanıyla dikkatleri çeken şirket, bu defa pazarlamaya yönelik adımlar attı.

TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı : Pazarlama Operasyon Yöneticisi

Geçtiğimiz yılın ortalarında ByteDance tarafından satın alınan musical.ly, isminde güncelleme yapılarak TikTok olarak yenilenmişti. Söz konusu yenilemenin ardından oldukça hızlı bir yükseliş gösteren şirket, milyar dolarlık değerlere ulaştı. Bu hızlı yükselişin ardından temelleri güçlendirmek isteyen TikTok, bazı ülkelerde ofisler açtı.

Bu ofislerin açıldığı ülkelerden birisi de Türkiye. İstanbul‘da bulunan TikTok ofisi için, geçtiğimiz hafta yeni bir iş ilanı yayınladı. Pazarlama Operasyon Yöneticisi arayan şirket, söz konusu ilanı LinkedIn üzerinden paylaştı.

TikTok Türkiye

Söz konusu ilanın gereklilikleri arasında lisans mezunu olmak, en az üç yıl markalaşma deneyimine sahip olmak, yerel pazarı derinlemesine bilmek, yerel sosyal medya yüzlerini tanımak gibi bazı detaylar bulunuyor. TikTok’un yerel planlarını yaptığı ofis için, daha önce başka pozisyonlarda da ilanlar verilmişti.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı!”

 1. Anonim dedi ki:

  Elalemin ülkesine Instangram’ın Youtube’un iş yeri açılır. Bize de açıla açıla TikTok kaldı

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tiktok kimi kullanıcılar tarafından sevilmesede insalarimiz bu tür videoları izlemeyi seviyor bu nedenle daha büyüyecek gorunuyor

 3. Anonim dedi ki:

  bugün itibariyle sildim. Beyinsizler doluşmuş. Youtube favorim.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çok basit aslinda 3 maymun 2 şebek yeerli

 5. Ali dedi ki:

  Bence bu iş için şebek olmak yeterli gerisi fasa fiso

 6. Faruk dedi ki:

  Hayır abi 🙁

" TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "