Okunma

Facebook mu, Apple mı?


26 Aralık 2010 Pazar 14:30
Facebook mu, Apple mı?

Amerika’nın en çok okunan dergisi unvanını kazanan ve dünyada da hatırı sayılır bir okuyucu kitlesi bulunan “Time Dergisi”, “Yılın İnsanı” ödülünü, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’e vermeye karar verdi. Time dergisinin ezeli ve büyük rakibi Financial Times ise bambaşka bir görüşte.

 

 

Financial Times, “Yılın İnsanı” ödülü, Apple başkanı Steve Jobs’a takdim etmeye karar verdi. Pek de haksız sayılmazlar: Ne kadar sivri dilli ve sinir bozucu da olsa, geliştirilmesini sağladığı her ürünle satış rekorları kırdı, müthiş bir reklam politikası güttü, App Store’un dünyanın en büyük sanal mağazası olmasını sağladı ve iPad ile tablet pazarına bambaşka bir boyut getirdi.

:: Mark Zuckerberg mi, Steve Jobs mu? Sizce yılın insanı hangisi?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook mu, Apple mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook mu, Apple mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook mu, Apple mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "