Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu!


05 Şubat 2020 Çarşamba 08:00
Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde reşit olmayan kullanıcılarından dolayı karşılaştığı sorunla gündeme gelen Tinder’ın bugün de geliri paylaşıldı. Tinder 2019 geliri uygulamanının geliştiricisi Match Group tarafından açıklandı. Uygulama geliriyle de dudak uçuklattı.

Tinder 2019 geliri Match Group tarafından açıklandı!

Birçok şirket hem son çeyreğin hem de geçtiğimiz yılın gelirlerini resmi olarak sunmaya devam ediyor. Geliri merak edilen birçok şirketin yıllık kazançları belli oldu. Google’ın yıllık YouTube kazancının açıklamasının ardından, Tinder geliştiricisi Match Group da tanışma uygulamasının kazancını paylaştı.

Match Group, 2019 yılının son kazanç açıklamasında, Tinder’ın geçen yıl 1.2 milyar dolar gelir getirdiğini ve arkadaşlık uygulamasının şirketin en değerli varlığı olarak yerini daha da güçlendirdiğini açıklamıştı.

Tinder 2019 geliri Match Group tarafından açıklandı! - ShiftDelete.Net(1)

Bir bütün olarak bakıldığında Match Group geçen yıl 2.1 milyar dolar gelir elde etti. Birçok farklı arkadaşlık uygulamasının yapımcısı da olan şirket gelirinin yarısını Tinder’dan elde ediyor. Hinge, OkCupid ve Match.com‘un da sahibi olan şirket, Tinder’ın 2019’un dördüncü çeyreğinde ortalama 5.9 milyon aboneye sahip olduğunu ve geçen yıla göre yüzde 36‘lık bir artış yaşadığını da raporlarla paylaştı.

Z kuşağında neredeyse bir bağımlılık haline gelen sağa sola kaydırma hastalığı da Tinder’ın her geçen gün değerini artırmaya devam ediyor. Özellikle Z kuşağından çok fazla talep gördüğünü bildiren şirketin geçtiğimiz günlerde de reşit olmayan kullanıcılarla başı beladaydı. Süreç hakkında yeni resmi açıklamalar gelmedi ama olayın kapandığı düşünülüyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  ben hiç kazananı görmedim valla

" Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geçen yılın Tinder kazancı belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?