Okunma

Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz


12 Temmuz 2019 Cuma 14:00
Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz

Halen en popüler sosyal medya uygulaması Facebook, geçtiğimiz yıllarda farklı tanışma özelliklerini de kullanıcılara sunmuştu. İki şirket arasındaki rekabetin kızışması ile de Tinder CEO’su açıklama yaptı!

Tinder CEO’su Facebook ile ilgili önemli bir açıklama yaptı!

Uzun süredir en çok kullanılan sosyal ağ olmayı başaran Facebook, 2.3 milyarı geçen kullanıcı sayısıyla da yakın zamanda bu itibarını kaybetmeyi düşünmüyor. Tabii ki yeni sosyal medya uygulamalarının ortaya çıkmasıyla popülerliği düşen sosyal medya uygulaması da yeni özelliklerle canlılığını korumaya çalışıyor.

Bu sıralar hızla genç kitlesini kaybeden sosyal ağ, Tinder benzeri özelliklerle tekrar canlandırma ve hızlandırma planı içerisine girmişti. Fakat bu özelliklerin yeterli etkiyi ortaya çıkaramamasıyla farklı çözüm yolları aramaya devam etti.

Tinder CEO'su Facebook ile ilgili açıklama yaptı! - ShiftDelete.Net (1)

Bu konu hakkında da Tinder CEO’sundan sert ve çarpıcı açıklama geldi. CEO Elie Seidman CNBC’ye Facebook’tan korkmadıklarını vurguladığı bir röportaj verdi. “Zuckerberg her ne kadar arkadaşlık özelliklerini geliştirmeye çalışsa da bizim önümüze geçemeyecek. Bizim kitlemiz zaten oturdu fakat Facebook’tan korkacak bir şeyimiz yok. Onlar elindeki genç kullanıcılarını kaybetmemek için farklı yöntemler düşünsün.” dedi.

Pazar payını genişletmek için, 190‘dan fazla ülkede halihazırda mevcut olan uygulama, Çarşamba günü gelişmekte olan pazarlarda uygulamasının ‘Lite’ versiyonunu planladığını da açıkladı. Yeni Lite versiyonu ile de oldukça iyi bir kullanıcı elde etmesi bekleniyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder CEO’su: Facebook’tan korkmuyoruz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "