Okunma

Tinder festival modu ile geliyor


02 Mayıs 2019 Perşembe 17:15
Tinder festival modu ile geliyor

Tinder bugün tüm kullanıcıların kullanımına açık olacak bir özelliğini duyurdu. Buna göre kullanıcılar yaz aylarında katıldıkları festivalleri tanıtan rozetleri profillerine ekleyebilecek. Tinder festival modu bugün güncelleme aracılığı ile kullanıcılara sunulacak.

Tinder festival modu ile çevrenizdekileri bulmanızı sağlayacak

Söz konusu özelliği kullanarak, festivalde bulunan ve Tinder festival modu özelliğini kullanan diğer kullanıcıları görüntüleyebilecek, onlarla etkileşime geçebileceksiniz. Bu sayede bulunduğunuz festivalde bulunan kişiler ile arkadaşlık kurmanız mümkün hale gelecek.

Özellik önümüzdeki yaz dönemi için sadece 12 adet festivali destekleyecek. Önümüzdeki yaz test aşaması başarılı olursa, özellik diğer ülkelere de yayılacak. Şimdilik desteklenen festivallerden bazıları; Governors Ball, Bonnaroo Music, Art Festival, EDC Las Vegas ve Lovebox olacak.

Bu festivallere katılacağını Tinder’a belirten kullanıcılar eşleşme kartlarında öncelikle festivale katılan diğer kullanıcıları görecek. Bu sayede kullanıcılar hem festival arkadaşı bulmuş olacak, hem de festivale katıldıklarını tüm kullanıcılara ilan etmiş olacaklar.

Tinder yaptığı açıklamada, festival alanlarında Tinder indirme sayılarının 300 katına çıktığını, bu nedenle bu kararı aldıklarını belirtti. Şirket aynı zamanda bazı festivallere sponsor olarak uygulamanın daha çok indirilmesini sağlamayı planlıyor.

Özellik, Tinder’in Spring Break modu ile oldukça benzer özellikler içeriyor. Spring Break modu ile kullanıcılar yazın seyahat edecekleri yeri planlıyor, bunu bir rozet aracılığıyla dünyaya duyuruyorlardı.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tinder festival modu ile geliyor”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Festivaller “esas amaçlarına” daha rahat hizmet edecekler demek ki :))

" Tinder festival modu ile geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder festival modu ile geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder festival modu ile geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "