Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor


08 Temmuz 2020 Çarşamba 19:50
Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder, görüşmeler için yeni bir özelliği test etmeye başladı. Pandemi döneminde, kişilerin birbiriyle yüz yüze görüşmesi oldukça zorlaşırken, uygulama bu durumun bir problem oluşturmasını önlemek istiyor. Tinder görüntülü görüşme özelliği şu anda test aşamasında. Tinder görüntülü konuşma imkanı sağlayacak.

Tinder görüntülü görüşme özelliği test ediliyor

Uygulama, arkadaş edinmek isteyen insanları birbiriyle eşleştiriyor ve iletişim imkanı sağlıyordu. Kişiler, aralarında yazışarak iletişime geçiyordu. Akabinde de buluşmak için bir tarih ve yer belirlemeleri yetiyordu. Ancak COVID-19 ile birlikte bu durum artık pek de makul bir seçenek değil. Tinder da bu sorunu göz ardı etmedi.

Tinder görüntülü görüşme özelliği, kullanıcılar tarafından pratik ve kolayca deneyimlenebilecek. Uygulamanın ‘Yüz Yüze’ ismini verdiği Tinder görüntülü konuşma, iki tarafın birbiriyle eşleşmesi durumlarında kullanılabilecek. Ayrıca görüşme öncesinde kullanıcıların bazı koşulları kabul etmesi gerekecek. Bu koşullar da; çıplaklık, taciz, nefret söylemi, şiddet ve benzeri durumların önüne geçebilmek adına olacak. Bu sayede yaş kısıtlamaları noktasında bir sorun olmayacağı düşünülüyor.

Tinder görüntülü konuşma

Tinder, bu özelliğin kullanıcılar tarafından talep edilip edilmediğini geçtiğimiz ay içerisinde yaptığı anket ile belirlediğini açıkladı. Anketin, ABD’de 5.000 kişilik bir grup üzerinde yapıldığı ve bu kişilerin yarısından fazlasının bu özelliğin gelmesi gerektiğini tercih ettiği söylendi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Konumumuzu Türkiye dışına ayarlayın, kadınlar ile insan gibi sohbet edin, türk hatunlar çok sıkıntılı. 220 tl aylık üyeliği ziyan etmeyin

" Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder görüşmeleri için yeni bir özellik geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 2. 2 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 3. 3 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 4. 4 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 5. 5 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 6. 6 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 7. 7 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 8. 8 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
 9. 9 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
 10. 10 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası