Okunma

Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere!


04 Nisan 2018 Çarşamba 23:59
Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere!

Tinder video özelliği sunan uygulamalar kervanına katılmak için geri sayıma başladı. Popüler arkadaşlık uygulaması, Tinder Loops ile ilk kez bir video özelliği sunmuş olacak.

Tinder Loops video özelliği nasıl kullanılacak?

Tinder, Kanada ve İsveç’teki iOS kullanıcıları ile video tabanlı Tinder Loops özelliğini test etmeye başlamış durumda. Bu kullanıcılardan gelecek geri bildirimler sonucunda, özelliğin diğer ülkelerdeki kullanıcılara da sunulup sunulmaması konusunda karar verileceği ifade ediliyor.

Tinder Loops

Loops, geleneksel videolar yerine Instagram ve Boomerang gibi uygulamalardan aşina olduğumuz kısa ve GIF benzeri tekrar eden videolar oluşturmanıza sağlayacak. Oluşturacağınız videoların sadece 2 saniye uzunluğunda olabileceğini belirtelim. Bu kısa süre içerisinde en güzel gülüşünüzü veya en karizmatik pozunuzu sergilemeniz şart. Daha sonra bunları kullanıcı profilinizde fotoğrafınızın yanına ekleyebileceksiniz.

Tinder Loops

iOS için Tinder uygulamasında Loops özelliğini kullanmak için profilinize gitmeniz ve Medya Ekle tuşuna basarak bir video yüklemeniz gerekiyor. Ardından tekrar etmesini istediğiniz kısmı seçiyor, bunu ön izliyor ve profilinize gönderebiliyorsunuz. Sadece video ve Live Fotoğraflar için destek sunulduğunu da not olarak düşelim.

Platform, kullanıcıların kişiliklerini sergilemesinde ve yeni arkadaşlıklar kurmasında bu yeniliğin etkili olacağı görüşünde. Ayrıca, sürenin 2 saniye olması ile utangaç kullanıcılara kolaylık sağlandığı düşünülüyor.

:: Platformun sunmak üzere hazırlandığı bu yeni özellik konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere!”

  1. Kerim dedi ki:

    :))))) Bu sirketin koskoca binasi var. Arkadas ne bicim para kazaniyorlar bunlar.

" Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder ilk video özelliğini sunmak üzere! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "