Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor


21 Mayıs 2020 Perşembe 18:30
Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor

Dünyanın en popüler arkadaş bulma uygulamaları arasında en üst sıralarda olan Tinder ile ilgili yeni gelişmeler kaydedilmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce de Tinder ülke seçimi ile ilgili bir değişiklik yapılacağı konusunda bilgiler açıklandı. Tinder tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcıların, uygulamayı kullanmak için zorunlu oldukları bir madde değişecek.

Tinder ülke seçimi zorunluluğu kaldırılıyor

Tinder’ın kısa bir süre önce açıkladığı detaylara göre artık kullanıcılar, uygulamayı kullanmak için çoğrafi kısıtlama kapsamında olmak zorunda kalmayacak. Global seçim yaparak da uygulamayı kullanmaya başlayabilecek.

Tinder Global Mode olarak isimlendirilen bu yenilik ile arkadaş olmak için iki kişinin aynı ülkede yer alması gerekmeyecek. Bu açıklama ile birlikte Tinder’ın ücretli Passport özelliğinin ücretsiz olarak mı kullanılacağı ile ilgili soru işaretleri gündeme geldi. Ancak Global Mode ile Passport özelliği birbiri ile iki farklı özellik olarak kendini gösteriyor.

tinder ülke seçimi

Tinder Global Mode ile isminden de anlaşılacağı üzere sınırlar ortadan kaldırılıyor. Tinder Passport özelliğinde ise belirli bir süre için ziyaret edilen farklı bölgelerde değişiklik yapılabilir olduğuna dikkat çekiliyor. Ancak Tinder ülke seçimi konusundaki bu adımı ile ücretli bir özelliğinin etkisini de düşürmüş gibi görünüyor.

Şu an bu yeni özellik test sürecine başlamış durumda. İlerleyen günlerde yapılan testlerin sonuçlarına göre kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaştırılmaya başlanacağı belirtiliyor ancak henüz çıkış tarihi açıklanmış değil.
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor”

  1. Anonim dedi ki:

    sirf bunun icin para veriyordum iyi olmus

" Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder sınırları kaldırmaya hazırlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "