Okunma

Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay!


13 Ekim 2016 Perşembe 21:01
Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay!

İnternet üzerinden yeni bir ilişkiye başlamayı tamamen farklı bir boyuta taşıyan çöpçatanlık uygulaması Tinder, milyonlarca kişi arasından sıyrılıp belki de hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz kadını bulmanız için size eskisinden daha fazla yardımcı olmayı amaçlıyor.

Tinder’da bir kişinin beğenilmesinde en büyük rolü oynayan etkenin profil fotoğrafı olduğunu söyleyen Tinder’ın kurucusu ve CEO’su Sean Rad, yeni geliştirdikleri Smart Photos adlı algoritma ile profil fotoğrafınızın potansiyelini en yüksek seviyeye getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Smart Photos nasıl çalışıyor?

Smart Photos, Tinder’da kullandığınız profil fotoğrafınıza alternatif fotoğraflar sunmak için geliştirilmiş bir algoritma.

Profilinizi beğenen veya beğenmeyen her bir profili dikkate alarak en doğru profil fotoğrafını bulmanızı sağlayan Smart Photos, fotoğraflarınızın sıralamasını otomatik olarak değiştirerek her yeni eşleşme için şansınızı daha da arttırıyor.

Tinderda sevgili bulmak artık daha kolay.jpg

“İlk izlenim çok önemli ve biz yeni algoritmamız Smart Photos ile kullanıcılara yeni bir ilişkiye atılırken bu konuda daha fazla destek olmayı amaçlıyoruz.” şeklinde açıklama yapan Tinder CEO’su Sean Rad, “Bu yenilikle profillerin eşleşme oranı inanılmaz artacak.” sözleri ile Smart Photos’tan umutlu olduğunu belirtti.

Smart Photos kullanılmaya başladığı günden itibaren etkisini gösterecek bir algoritma olmadığı için Tinder’ın beklentisi zaman geçtikçe Smart Photos’un daha iyi seçimler yapacağı ve eşleştirmeleri arttıracağı yönünde.

::Tinder’da Smart Photos algoritmasının fark yaratacağını düşünüyor musunuz? 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yok gardaş, ben ağır tipsizim. Ne yapsan benden olmaz.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  tolga bunu beğendi

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ne programmış arkadaş insanlar daha çok eşleşmesi için bu kadar mesai harcıyorlar.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bi ben bulamadım ezikmiyim neyim anlamıyorum ya da kızlar zengin erkek avında iyi sevişenlere pek aldanmıyorlar anladığım kadarıyla

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Sevgili bulmak ? Siz sevgiliyi ekmek peynir almak mı zannediyorsunuz gerçi hos herkes oyle zannediyor ya

 6. SDN Okuru dedi ki:

  bu uygulama ile kiz buldum ama kapidan görünce direk ***** photoshop varya dogalligi öldürdü

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Disardan ucretsiz Icerikte Parali bir uuygluma zaten. Az cesur olun da disarda gercek kizlarla cikin yada kizsaniz gercek erkeklerle cikin cikmayi deneyin

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Dolandırıcılık daha kolay olacak yani

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Profil fotosunu filtreyle güzelleştirince ilk buluşmada şoka giricez. Filtre çıktı doğallık öldü.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Bunun amacı belli. Abaza + kendini satan cinslerin topluluğu.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Belki bir tık ilerleme olabilir ama bizim ülkemizde bu tip uygulamalarda kendini karşı cins gibi gösterip kendi cinsleriyle ilginç diyaloglara girmeye çalışan insanlar dolu ülkemizde ne kadar başarılı olur bilmiyorum :/

" Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "