Okunma

Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor


02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:57
Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor

Devasa haritaları ve Kale, Gemi savaşı gibi farklı ve kalabalıkları bir araya getiren dinamik PvP etkinlikleri ile zengin bir içerik sunacak oyunda yeni düzenlemeler de geliyor. Oyunun market eşyalarına yapılacak düzenlemeler, oyunda klanlar arasında büyük rekabet yaratacak Totem Savaşları sisteminin başlaması ve kapalı beta dönemindeki client’a gelecek performans güncellemeleri ile büyük bir güncelleme bu dönemde devreye girecek.

İki kapalı beta haftası boyunca toplam 7600 oyuncunun oynadığı Titan Savaşları Online’ın açık betası 11 Temmuz günü saat 10.00’da başlıyor. Oyuna http://ts.arkarena.com adresinden kaydolup ücretsiz ve Türkçe olarak adresinden indirebilirsiniz.

:: Titan Savaşları’nın açık betasına katılmayı düşünüyor musunuz?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Açık betayı sabırsızlıkla bekliyoruz

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gizemli yazar 😀

" Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Titan Savaşları Açık Beta Dönemine Hazırlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "