Okunma

Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı


24 Haziran 2014 Salı 15:37
Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı

Üç gün süren ilk yayının ardından Titan Savaşları online bu defa 27 Haziran günü saat sabah 10.00’dan itibaren ikinci kapalı beta yayınıyla oyuncularla buluşacak.

Kapalı beta için 6000 anahtar dağıtıldı. Oyunun online rekorunun 4247 olduğu belirtildi. Oyunun ikinci kapalı beta yayınında, ilk yayından sonra raporlanan hataların giderilmesi bekleniyor.

Ulaşan bilgilere göre ilk yayında açılan sınıf sayısı şu şekilde:

Katil: 1088

Büyücü: 917

Ruh Çağıran: 759

Savaşçı: 780

Şifacı: 703

Oyunda 1326 kadın karakter açılırken 2921 de erkek karakter oluşturuldu.

Oyunun facebook sayfasında, bu defaki yayında oyun içi çeşitli etkinliklerin düzenleneceğine ilişkin bir duyuru mevcut. Etkinliklerin ne olacağı ise merak konusu.

Oyunun açık beta duyurusu, ikinci kapalı beta yayınına bağlı olarak yapılacak. Titan Savaşları Online, şimdiden güzel yorumlar alıyor gibi görünüyor.

:: Titan Savaşları’nın ikinici betasına katılmayı düşünüyor musunuz?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ARKADASLAR BU OYUN KAPANDI DAHA DOGRUSU ŞİRKETİ İFLAS ETTİ YENİ ADI titan siege dir iyi günler

" Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Titan Savaşları Kapalı Beta 2 Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "