Okunma

Tivibu Standlarında Hediyeler Sizi Bekliyor


13 Şubat 2012 Pazartesi 07:21
Tivibu Standlarında Hediyeler Sizi Bekliyor

Tivibu’nun, 14 Şubat Sevgililer Günü için; İstanbul’da Cevahir AVM’de, İzmir’de Agora AVM’de ve Ankara’da AnkaMall AVM’de kurduğu standları ziyaret edenleri sürpriz bir hediye bekliyor. Bu AVM’lerde “Sevgililer Günü” etkinlikleri düzenleyen Tivibu, standına gelen ziyaretçilerin fotoğraflarını çekiyor. Fotoğrafları #TTNETlesevginigoster hashtag’iyle Twitter’da paylaşanlar, bir aylık bedava Tivibu Web kullanım kartı kazanıyor Tivibu’nun 11 Şubat’ta başlattığı etkinlik 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar devam edecek.

Tivibu standlarını ziyaret edenler bu eğlenceli hediye etkinliğiyle beraber Tivibu’nun; Ev, Web ve Cep paketlerini yakından tanıtıma ve deneyimleme fırsatı buluyorlar.

:: Bedava Tivibu kazanmak ister miydiniz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tivibu Standlarında Hediyeler Sizi Bekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tivibu Standlarında Hediyeler Sizi Bekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tivibu Standlarında Hediyeler Sizi Bekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "