Okunma

TİVİBU’dan Bayram Hediyesi!


22 Ekim 2012 Pazartesi 07:32
TİVİBU’dan Bayram Hediyesi!

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, kullanıcılarına özel sunduğu yeni bir kampanya ile bayram coşkusu yaşatıyor. Tivibu Ev ve Tivibu Web üyeleri, 24-25-26-27-28 Ekim tarihlerinde yani arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca sürecek kampanya kapsamında, mevcut paketlerinden bağımsız olarak Maxi Plus Paketi içeriklerini ve SinemaTV kanallarını herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilecekler.

Tivibu’nun bayram hediyesi olarak sunduğu kampanya ile Tivibu Ev ve Tivibu Web üyeleri en üst üyelik paketi içeriklerini ve Sinema TV kanallarını izleme ayrıcalığını yaşayacaklar. Maxi Plus üyelik gerektiren 24 TV kanalının yanı sıra Sinema TV üyeliği gerektiren; Sinema TV Aşk, Sinema TV Aksiyon ve Sinema TV 1001 kanalları, arife günü de dahil olmak üzere 4 gün boyunca ek bir ücret ödemeden izlenebilecek. Tüm kanalların Tivibu Ev’de yayın yapan HD versiyonları da izleyicilerin deneyimine açık olacak.

Tivibu’nun üyelerine sunduğu “bayram hediyesi”nin kapsamı bunlarla da sınırlı değil. Kırmızı Halı klasörü haricinde, “Seç İzle” başlığı altında bulunan ve Maxi Plus üyelerine özel sunulan 300’e yakın film, bayram tatilini film izleyerek geçirmek isteyen Tivibu üyelerine sunulacak. Ayrıca tüm dünyada milyonlarca izleyicisi olan “Fringe”, “Vampire Diaries”, “Person of Interest”, “Rizzoli & Isles” ve “Supernatural” gibi dizilerin de bulunduğu 500’ün üzerinde dizi bayram boyunca tüm Tivibu üyelerinin seyrine açık olacak.

Tivibu Ev ve Tivibu Web üyelerine açık olacak kanallar:

Spor: Eurosport, Eurosport 2, ESPN Classic, Motors TV, Nautical Channel

Yaşam: Shorts TV, Ginx, Body in Balance, Myzen.TV

Müzik: I-Concerts, Brava

Sinema: SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001

Yukarıdaki kanallara ek olarak, Tivibu Ev üyelerine açık olacak kanallar:

Spor: ESPN America

Yaşam: FX, Style Network

HD: NG Wild HD, SinemaTV Aksiyon HD, SinemaTV Aşk HD, SinemaTV 1001 HD, Luxe TV HD, Myzen.TV HD, I-Concerts HD, Brava HD, Sportivi HD, BBC HD, Duck TV HD, NHK World HD, ESPN America HD

www.tivibu.com.tr

:: Tivibu kullanıyor musunuz?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “TİVİBU’dan Bayram Hediyesi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hediye falan hikaye aylık ücret şahane

  2. zozeidon dedi ki:

    14 gün önce başvuru yapmıştım. Hala gelip kurulum yapsınlar diye bekliyorum.

" TİVİBU’dan Bayram Hediyesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TİVİBU’dan Bayram Hediyesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TİVİBU’dan Bayram Hediyesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "