Okunma

tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü


28 Ağustos 2014 Perşembe 08:47
tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü

Geleceğe yönelik mobil servisler geliştiren ve tasarlayan tmob, Stevie Ödülleri’nden 3 ödüle layık görüldü. tmob, 250 personele kadar büyüklükte olan bilgisayar yazılım firmaları arasında “Yılın Şirketi” kategorisinde bronz ödül almayı başardı. Teknosa için geliştirilen mobil uygulaması ile ise iki farklı kategoride gümüş ve bronz olmak üzere iki ödül birden aldı.

Teknosa uygulamasıyla gelen ödül

Teknosa mağazalarında yer alan her ürünü kullanıcıların ayağına getiren ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama, Stevie ödüllerinin “Alışveriş” kategorisinde gümüş, “Yardımcı Uygulamalar ve Hizmetler” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

tmob’un iOS, Android ve Windows Phone gibi tüm öncü mobil platformlar için geliştirdiği ödüllü Teknosa uygulaması, bugüne kadar 650.000’den fazla kez indirildi. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan uygulama, Teknosa’nın toplam online satışlarında %’10’luk paya sahip. 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    silver ve bronz almışsa çöp bi uygulamadır

" tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda tmob, 3 Dalda Stevie Ödülleri’ne Layık Görüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "