Tom Clancy’s The Division ücretsiz hale geldi!


01 Eylül 2020 Salı 15:45
Tom Clancy’s The Division ücretsiz hale geldi!

Ubisoft’un Türkiye’de 135 TL’lik bir fiyat etiketiyle sunduğu Tom Clancy’s The Division oyunu PC oyuncuları için ücretsiz hale gelmiş durumda. Oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü ve dünya gelinde 10 milyonun üzerinde satarak başarısını taçlandırmıştı. İşte bu noktada oyunun ücretsiz hale gelmesi oldukça dikkat çekici.

135 TL’lik Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu

Oyunun standart versiyonun ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var yani, genişletilmiş paketleri(DLC) içermeyen versiyonu bizlere ücretsiz sunulmaya başlandı. Biliyorsunuz, ücretsiz oyun dağıtma furyası Epic Games’in rüzgarıyla devam ederken, şimdi ise karşımıza Ubisoft çıkıyor. Popüler ve sevilen oyunları ücretsiz yapan oyun platformları da bu noktada takdir topluyor.

Oyun hikâye kurgusuyla da dikkat çekiyor. New York City’de geçen oyunda küresel anlamda yaşanan bir salgın anlatılıyor. Açık dünya sunan oyunun multiplayer özellikleri sunduğunu belirtmekte fayda var. Aynı zamanda görsel tarafında doyurucu bir deneyim sunan The Division, oyuncuların beğenisini toplamıştı.

Tom Clancy-s The Division ucretsiz

Oyunun açıklama kısmında şunlar yazıyor:

Kara Cuma sırasında, müthiş bir salgın büyük bir hızla New York’u etkisi altına alıyor. Kamu hizmetleri bir bir çöküyor. Yiyecek ve su kıtlığı birkaç gün içinde şehri kaosa sürükleyecek. İşte tam bu anda taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division devreye giriyor. Normalde toplumun içinde sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen bu ajanlar aslında gerektiğinde toplumu kurtarmak için bağımsız olarak eyleme geçmek üzere eğitilmiş.

Oyuna ücretsiz ulaşmak isteyenlerin 8 Eylül saat 10.00’a kadar bu bağlantıdaki adımları takip etmesi gerekiyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tom Clancy’s The Division ücretsiz hale geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tom Clancy’s The Division ücretsiz hale geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tom Clancy’s The Division ücretsiz hale geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!