Okunma

Tomb Raider Müziklerini İndirin


01 Ocak 2009 Perşembe 12:30
Tomb Raider Müziklerini İndirin

Tomb Raider serilerinin hayranlarına müjde: Seride bugüne kadar duyduğunuz tüm müzikleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz! Tomb Raider Chronicles sitesinde sessiz sedasız yerini alan Tomb Raider Underworld Deluxe Edition da dahil olmak üzere, yıllar evvelinin ilk Tomb Raider oyunundan günümüze kadar Lara Croft‘un maceralarında ayrı bir yeri olan tüm şarkıları bu sayfadan seçerek bedava indirebilirsiniz.

:: Sizce en başarılı müzikler hangi oyunda?

Bilgi İçin : Tomb Raider Chronicles
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tomb Raider Müziklerini İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tomb Raider Müziklerini İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tomb Raider Müziklerini İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "