Okunma

Toplantılarınıza Yeni Sekreter


25 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
Toplantılarınıza Yeni Sekreter
Toplantılarda not almak tarihe karışıyor; Vidicode Business Recorder ile toplantılarınızda tüm konuşulanları dijital ortamda saklayabilir, şifreleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bircom tarafından ithal edilen Vidicode Business Recorder, toplantılarınızı başından sonuna kadar dijital ortamda kaydediyor, saklıyor, şifreliyor ve istediğiniz kişilerle istediğiniz şekilde paylaşmanıza izin veriyor. Böylece toplantılarınızdaki tüm konuşmaları ister CD, ister USB bellek, ister internet üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Yüksek hassasiyetli çift mikrofon sistemi ve dahili özel beslemesi ile toplantıdaki herkesin konuşmalarını anlaşılır şekilde kaydeden Vidicode Business Recorder ile ayrıca tek tuşla toplantının önemli anlarını işaretleyip, dinleme sırasında bu noktalara doğrudan erişebiliyorsunuz. Toplantıları MP3 veya WAV formatında kaydeden cihaz, 40 GB sabit diski ile 1.418 saate kadar kayıt kapasitesi sunuyor. Ayrıca yetkilendirilmiş kişiler, USB bellek ve CD’ye görüşmeleri kaydedebiliyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Bircom
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toplantılarınıza Yeni Sekreter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toplantılarınıza Yeni Sekreter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toplantılarınıza Yeni Sekreter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "