Okunma

TorrentSpy Kepenkleri İndirdi


27 Mart 2008 Perşembe 22:00
TorrentSpy Kepenkleri İndirdi
En çok tercih edilen BitTorrent tracker’larından TorrentSpy, bitmek tükenmek bilmeyen mahkeme sürecinden yorgun düşerek torrent hizmeti vermeyi durdurdu. MPAA ile uzun süredir süren mahkemeleri sonuca yaklaşan site, henüz adli bir karar çıkmamasına rağmen torrent sunucularını kapatmayı seçti.

Aldıkları bu erken kararın sebebi olarak da, mahkeme emrini beklemeleri durumunda kullanıcılarının kişisel bilgilerini paylaşmaları gerekeceğini gösteren TorrentSpy ekibi, kullanıcılarının mahremiyetini korumak adına kapatma kararı aldıklarını belirtti.

:: TorrentSpy için yasımızı forumda tutuyoruz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: TorentSpy
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “TorrentSpy Kepenkleri İndirdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yersen…

" TorrentSpy Kepenkleri İndirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TorrentSpy Kepenkleri İndirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TorrentSpy Kepenkleri İndirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "