Okunma

TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi


18 Nisan 2014 Cuma 12:30
TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi

TOSHIBA Bilgisayar, Görüntü ve Aydınlatma Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş., Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (MÜSEM) işbirliği ile TOSHIBA Akademi’yi geçen yıl hayata geçirdi.

Tüketicilerle iletişimde firmanın yüzü olarak görülen satış personelinin; müşteri psikolojisi, müşteri etkileşimi, etkin satış teknikleri gibi alanlarda eğitime tabi tutularak nitelikli ve donanımlı eleman yetiştirilmesini sağlayan proje 2013 yılı Ekim ayında hayata geçti. Bir seneyi aşkın süredir eğitim alan katılımcılar ilk dönemi başarıyla kapatıp sertifikalarını aldı.

Saha satış ekipleri daha etkin ve verimli olacak

İlk dönem mezunlarını veren TOSHIBA Akademi’nin yaratıcılarından TOSHIBA – TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter ise; “Saha satış ekiplerimizin satış performanslarının geliştirilmesi, personelimizin daha etkin ve verimli olarak çalışmasını sağlamak amacıyla kurulan bu Akademi; sektördeki ilklerden birini gerçekleştiriyor. Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına göre satışa dair güncel bilgilerin personelimize aktarılmasını ve yeni yetkinlikler kazandırılmasını hedefliyoruz. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu projede tüm eğitimler çok verimli geçti. Hem programı başarıyla tamamlayan katılımcılarımızı, hem de bize bu desteği veren akademisyenleri kutluyorum” dedi.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı ve Projenin Üniversite tarafındaki sorumlusu İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Ercan GEGEZ ortak proje hakkında şu görüşü paylaştı: “Geliştirilen proje kapsamında katılımcılara, bütünüyle satış becerilerini ve motivasyonlarını artırıcı bilimsel teknikler aktarılıyor. Satış personelinin satış hedeflerine ulaşmada sistematik yöntemler kullanılarak satış konusundaki yetkinliklerini geliştirmelerini hedefleyen bu eğitim projesi, Üniversite-Sanayi İşbirliği çalışmalarımızın başarılı bir örneğini daha temsil ediyor. Programdan sertifika alan tüm katılımcıları tebrik ediyorum. Rol oynama teknikleriyle de teorik bilgilerin pratiğe aktarımını sağlayan böyle bir programa önayak olan TOSHIBA-TNB A.Ş. yönetimini kutluyorum .’’

:: Firmaların personellere yönelik eğitim programlarını başarılı buluyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Harika bir eğitim programı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Toshiba Türkiye de çok iyi çalışıyor tebrikler…

" TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TOSHIBA Akademi İlk Mezunlarını Verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "