Okunma

Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı


19 Mart 2014 Çarşamba 08:45
Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı

Kurumsal pazardaki gücünü artırmayı hedefleyen Toshiba, B2Toshiba programında firmalara toplu satış ve kiralama servislerini bir adım öteye taşıyor. Toshiba Türkiye Genel Müdürü Aytaç Biter‘in konuşmasıyla başlayan etkinlikte Toshiba’nın ana hedefinde KOBİ ve eğitim kurumlarını alan B2Toshinba programında, ürünlerin düşük yatırım ve ekonomik ömrü boyunca düşük toplam sahip olma maliyetiyle çalışmaya devam etmelerini sağlaması hedefleniyor.

Hizmetler neler?

B2Toshiba programı içinde servisten finansal çözümlere kadar birçok farklı hizmet mevcut. Bu hizmetlerin arasında cihazların her türlü arıza ve hasara karşı korunduğu No Matter What garantisi, servis merkezi arandıktan sonra 3 saat içinde cihaza müdahale garantisi veren Mobil Servis, tüm servis hizmetinin 24 saat içinde tamamlanmasını sağlayan VIP Servis, normal garanti süresine 1 sene daha eklenmesini sağlayan Garanti Uzatımı, özel servis seviyesi anlaşması (SLA) ile kuruma özel hizmet ve öncelikli servi sağlayan VIP Extra, yerinde servis ve kuruma özel bakın anlaşması seçenekleri var.


Aytaç Biter az önce yaklaşık bir metreden yere fırlatılan
Toshiba bilgisayarları sağlam şekilde çalıştığını gösteriyor.

Finansal tarafta dönemsel kiralama ve bu kiralama dönemi sonunda cihazları satın alma veya yeni bir kiralama modeline geçiş yapma gibi imkanlar Toshiba tarafından iş ortakları aracılığıyla kurumlara sunuluyor. 

B2Toshiba ürünleri ve tedarikçileri

Tecra ve Portégé serisinden ürünlerin sunulduğu B2Toshiba programnda kurumsal hizmetleri sağlayan iş ortakları dört tedarikçiden oluşuyor. Bu tedarikçiler Büro Donanım, Eksen Bilgisayar, İris Bilgisayar ve yabancı ortaklı Logicom olarak belirlenmiş.

:: Şirketinizde ürünleri uzun dönemli kiralamaya sıcak bakıyor musunuz?

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Düşen yerler ezildi tabi.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  kurumsallaaarrr hadi gene iyisiniiiizzzzzzzz:)

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Toshiba candır, güvendir, hizmettir… toshiba laptopu 7 yıldır sorunsuz kullanıyorum, 10 kere masadan düştü, üzerine meyve suyu döküldü daha bana mısın demiyor maşallah

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Cok guzel haber olmus eline saglik test bekliyoruz

" Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Kurumsal Pazarda İddialı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "