Okunma

Toshiba Yakıt Piline Geçiyor


31 Ocak 2009 Cumartesi 08:00
Toshiba Yakıt Piline Geçiyor

Elektronik markaları arasında efsaneye dönüşen ve bir türlü icraatın içinde göremediğimiz yakıt pili teknolojisi, Toshiba ile mart ayının sonuna kadar kullanıma sunulabilir.

İlk olarak doğrudan metanol yakıt pili(DMFC) tabanlı pil şarj cihazlarını mart ayı bitmeden çıkaracağını duyuran Toshiba, cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar için ise nisan ayı ile başlayacak yeni mali yılda yakıt pilleri piyasaya süreceğini açıkladı.

Geçmişteki yakıt pili maceraları düşündüğünde bu açıklamalara inanmak zor gelse de, şimdilik verilen tarihleri beklemekten başka çaremiz yok.

:: Yakıt pili hakkında bildiklerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toshiba Yakıt Piline Geçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Yakıt Piline Geçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Yakıt Piline Geçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "