Okunma

Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı


14 Haziran 2013 Cuma 13:33
Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı

Sosyal TV hizmetleri 

Toshiba Cloud TV akıllı ve kişiselleştirilmiş arama ve öneri özelikleri, seçkin TV uygulamaları ve hava durumu gibi pratik araçlar sunmanın yanısıra kullanıcılara mobil cihazlarındaki içeriklerle rahatlıkla etkileşim kurma imkanı veriyor. Portal, Aile Takviminden Kişisel Mesajlaşmaya kadar pek çok Sosyal TV hizmetine ilave olarak internette en fazla aranılan TV şovları veya kullanıcıların o anda izlediği program ile ilgili canlı tweetler iletebiliyor.

Bütünleşik kullanıcı arayüzü

Toshiba Cloud TV kullanıcıların sunulan hizmetler içinde aradıklarını kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri bir grafik tasarıma sahip. Kullanıcı arayüzünün sadeliği vetarzı Toshiba’nın yeni bütünleşik televizyon tasarımı yaklaşımının bir parçası olarak televizyonların fiziksel tasarım unsurlarıyla tüketicinin yaşadığı toplam deneyimi birleştiriyor. Bu yeni arayüz, Açık Tarayıcı, Intel WiDi, kayıtlı programlar ya da uyarılar gibi kilit özelliklere erişim de sağlıyor. Bundanda ötesi, ev ağı üzerindeki herhangi bir USB veya DLNA cihazından depolama birimine de erişilebiliyor.

Görüntü kalitesi

Toshiba yeni L4, L6 ve L7 serileri ile hem ekran boyutu, malzeme ve renk kullanımı hem de görüntü teknolojisi ve ilave özellikler açısından tüketici için geniş seçenekler sunmaya devam ediyor. L7 serisi televizyonlar 3D aktif örtücü teknolojisini kullanarak 3D içerikleri Full HD çözünürlükte izleme zevkini de sunuyor.

İlave olarak 2D’den 3D’ye dönüştürme teknolojisi beğendiğiniz 2D formatındaki programları ve filmleri 3D keyfiyle izleyebilmenizi sağlıyor.Ayrıca tüm Full HD televizyon serileri ortak olarak hızlı spor veya aksiyon sahnelerinde yumuşak ve parlak görüntüler sağlayan Active Motion & Resolution(AMR) 50, 100 veya 200 gibi Toshiba’nın çok iyi bilinen görüntü kalitesi üstünlüklerine sahip. Tüm modeller dahili Wi-Fi özelliğine sahip, ayrıca cihazlar arasında kolay içerik paylaşımı ve rahat USB Video Kayıt için çoklu bağlantı seçenekleri ile donatılmış.

Tasarım

Toshiba L4, L6 ve L7 serisi HD LED televizyonlar yeni Toshiba televizyon tasarım kimliğinin fark yaratan görünümlerini taşıyorlar. Yuvarlak parlak standby göstergesi, yuvarlatılmış köşeler, ince boyun ve ayak gibi tasarım unsurları kolayca fark ediliyor.

Dar çerçeve ve yeni serinin ince tasarımı tüm iç mekanlara uyum sağlıyor. L4 ve L6 serisi televizyonlar mat siyah çerçeveye sahipken, L7 serisi parlak siyah seçeneğe de sahip. İnce tasarımlı L6 veL7 serilerinin is ek olarak zarif gümüş kenarları bulunuyor.

Diğer sayfada TV’lerin genel özelliklerini bulabilirsiniz.

Toshiba L4 serisi – Full HD LED Akıllı T

· Çözünürlük: Full HD 1080p with 100 AMR (Active Motion & Resolution (L4 serisi); Resolution

· Akıllı TV: Toshiba CloudTV, MediaGuide; Açık Taraycı ve SkypeTM; dahil, dahili Wi-Fi; Intel WiDi 3.5; Toshiba AppsConnect; USB VideoKayıt; HbbTV; Skype™ ready

· Dijital Tuner:DVB-T/DVB-T24/DVB-C/DVB-S/DVB-S2,analog

· Bağlantılar: 4x HDMI (1xHDMI® dahil MHL desteği ile), 2x USB;

· Ses: Audyssey Volume Extension, Dolby® Digital Pulse

· Renkler: mat siyah

Toshiba L6 serisi – Full HD LED Akıllı TV

· Çözünürlük: Full HD 1080p 100 AMR (Active Motion & Resolution) özellikli ve Resolution+

· Ekran boyutları: 80 cm(32“), 102 cm (40“)

· Akıllı TV: Toshiba CloudTV,: MediaGuide; Açık Tarayıcı ve SkypeTM dahil; dahili Wi-Fi;Intel WiDi 3.5; Toshiba AppsConnect; USB Video Kayıt; HbbTV; Skype™ ready

· DVB –T/DVB-T24/DVB-C/DVB-S,DVB-S2, analog

· Bağlantılar: 4x HDMI (1xHDMI dahil MHL desteği ile ), 2x USB

· Ses: Audyssey VolumeExtension, Dolby Digital Pulse

· Renkler: mat siyah, gümüş dekoratif kenarlı dar çerçeve tasarımı ve gümüş ayak

Toshiba L7 serisi 3D Full HD LED TV, Toshiba Cloud TV

· Çözünürlük: Full HD 3D 1080p 200 AMR (Active Motion & Resolution) özellikli; Resolution+; 3D aktif örtücü teknolojisi2; 2D’den 3D’ye dönüştürme

· Ekran boyutları: 102 cm(40“), 126 cm (50“) ve 146 cm (58“)

· Akıllı TV: Toshiba CloudTV, MediaGuide; Açık Tarayıcı ve SkypeTM dahil; dahili Wi-Fi®;Intel® WiDi 3.5;Toshiba AppsConnect; USB Video Kayıt3; HbbTV4; Skype™ ready

· DVB-T/DVB-T24/DVB-C/DVB-S/DVB-S2, analog

· Bağlantılar: 4x HDMI (1xHDMI dahil MHL desteği ile), 2x USB

· Ses: Audyssey VolumeExtension, Dolby Digital Pulse

· Renkler: mat siyah (40” ve 50”) ve parlak siyah (58”), gümüş dekoratif kenarlı dar çerçeve tasarımı ve gümüş ayak

· Kaide:58”çerçeve kaide 40”,50” düz kaide

:: Toshiba’nın yeni HD LED Akıllı TV serisini nasıl buldunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Çok güzel televizyon özellikleri de iyi fiyatta anlaşırsak neden olmasın 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  çok başarılı bence bu seri almayı isterim

 3. SDN Okuru dedi ki:

  çok başarılı olmuş bu seri almak isterim…tasarım da şık

 4. Ultrayer6 dedi ki:

  Haberi göremiyorum.

" Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Yeni HD LED Akıllı TV Serisini Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "