Okunma

Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor


26 Temmuz 2013 Cuma 10:31
Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor

2009 yılında Toshiba’nın Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde uyguladığı No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası TNB A.Ş’nin ‘’Premium Hizmetler’’ kapsamında tekrar başlıyor. 20 Temmuz – 18 Ağustos 2013 tarihleri arasında satın alınacak TNB A.Ş. garantili tüm Toshiba notebook modelleri No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmet paketi içersinde yer alacak.

Yani dizüstü bilgisayarınız çalındığı, herhangi bir nedenle düşürme, sıvı dökülmesi gibi sebepler ile hasarlandığı yada iki hafta içinde memnun kalmadığınız takdirde Toshiba TNB A.ş. bu paket içerisinde hepsi için bir çözüm garanti ediyor. 

TNB Premium hizmetlerin, NMW garanti hizmetine getirdiği bir de büyük yenilik var. NMW hizmetinin geçerliliği cihazın garanti süresi boyunca devam ediyor. Bu sayede garanti süresi boyunca dizüstü bilgisayar kullanıcılarının her an karşılaşabildikleri çalınma, düşme, sıvı teması gibi garanti kapsamı dışında kalan ve yüksek maliyetlere neden olabilen durumlarda Toshiba müşterilerini koruma altına alıyor.

Garanti kapsamı kısaca şöyle:

Memnuniyet garantisi: Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz.

Kaza sonucu hasar koruması: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınızı ücretsiz tamir ediliyor.

Hırsızlık teminatı: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir notebook ile değiştirebiliyorsunuz.

Kampanyaya ilişkin bilgiler:

*Kampanya, 20 Temmuz-18 Ağustos 2013 tarihleri arasında satın alınacak tüm Toshiba notebook modelleri için geçerlidir.

*Bu garanti kapsamındaki hizmetler;

· İlk 14 gün içerisinde koşulsuz iade

· Çalınmaya karşı koruma

· Kaza sonucu hasar koruması

:: Dizüstü bilgisayar alırken nelere dikkat ediyorsunuz?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    şok oldum.. çalınırsa kırılırsa fln yenisini veriolarmış. Kesinlikle faydalanmak isterim..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Süper bir fırsat bu kırsanda çaldırsanda sana yeni bir ürün verecekler yani ha? şaştım kaldım valla

  3. marancı dedi ki:

    Fiyata yansıtıyorlar ama Toshibalar pahalı. Gerçi son 5 yıldır takip etmiyorum piyasayı ama

" Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba’nın NMW Hizmeti Geri Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "