Okunma

Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın!


15 Ocak 2020 Çarşamba 20:00
Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın!

Arkadaşına para göndermek istiyorsun ama banka müşterisi değilsin. Sorun değil, artık Tosla var! Para işlerini Tosla halletsin, siz paranın sosyal hali ile ilgilenin. Peki Tosla neler sunuyor? Sizin için inceledik.

Tosla ile komisyonsuz para gönderin, alın!

Yıl olmuş 2020 ama hala para göndermek ve yollanan parayı almak, özellikle aynı banka müşterisi değilseniz oldukça zor bir işlem. Tabii Tosla uygulamasıyla henüz tanışmadıysanız.

Özellikle EFT saatlerinin haricinde başka bir bankaya para yollamak istiyorsanız, işiniz gerçekten çok zor. Dijital dünyaya adapte olan her kullanıcının da banka müşterisi olmadığı bilgisini de kenara koyalım. Özellikle oyuncuysanız, oyun içi item satın almak istiyorsunuz. Banka müşterisi de değilsiniz. Merak etmeyin Tosla ile pek çok oyun ve oyun ekosistemiyle ilgili ödemelerinizi de komisyon ödemeden yapabiliyorsunuz.

Tosla bizlere neler sunuyor?

Tosla; eğlenceli, sosyal ve kolay bir uygulama. Ücretsiz olarak hem Android hem de iOS kullanıcıları indirebiliyorlar ve bir sosyal medya platformunda hesap açmaktan daha kolay bir sürede, Tosla hesabını açabiliyorsunuz.

Android için Tosla uygulamasını buradan indirebilirsiniz

iOS için Tosla uygulamasını buradan indirebilirsiniz

Tosla’ya çok kolay bir şekilde para yükleyebiliyorsunuz. Parayı gönderebiliyorsunuz ya da gönderilen parayı kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Tüm bunları yaparken arkadaşlarınızla bağlantıda kalabiliyor, yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz.

Tosla uygulamasının tüm kolaylıklarını ve faydalarını hazırladığımız keyifli videoda sizlere aktardık. İyi seyirler…
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Türkiyede Maliye bunu farkederse engel olmak için elinden geleni yapacaktır, vergi kaçağının önüne geçemez.

  2. hakan dedi ki:

    tüm dünyadaki ülkelere de gönderebilecekmiyiz?

" Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "