Total War Saga: Troy’a multiplayer desteği geliyor!


25 Kasım 2020 Çarşamba 15:05
Total War Saga: Troy’a multiplayer desteği geliyor!

13 Ağustos tarihinde Epic Games Store’da çıkışını gerçekleştiren ve çıktığı ilk gün 24 saatliğine ücretsiz olan Total War Saga: Troy için multiplayer desteği geliyor. 26 Kasım Perşembe günü beta sürümü gelecek olan multiplayer özelliği, ilk etapta 7 oyuncuya kadar desteklenecek.

Total War Saga: Troy multiplayer desteğine kavuşuyor

Creative Assembly ve Sega’nın beğenilen serilerinden Total War’ın en son oyunu Troy’a yavaş yavaş yeni özellikler geliyor. Oyun sitesi Rock Paper Shotgun tarafından bildirilen habere göre, ilk etapta beta olarak gelecek multiplayer güncellemesi yanında oyunun hikaye kısmını CO-OP oynama imkanını sunacak. Şimdilik 7 oyuncuya kadar izin verecek güncelleme ayrıca topluluk yapımı birçok özel haritayla da entegre olacak. Bunun yanında oyuncular hikaye kısmında eriştikleri başarıları multiplayer modunda da kullanabilecek. 

Total War Saga: Troy için sevindirici haber

Oyunun rakip eşleştirme sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili tam olarak detaylı bir bilgi paylaşılmış değil. 26 Kasım’da başlayacak beta multiplayer lansmanında da, bu yüzden giderilmesi gereken bazı hatalar ve karışıklıklar olabileceği tahmin ediliyor. Hiç kuşkusuz oyunun geliştiricisi Creative Assembly de oyunculardan gelen geri dönüşlerle uygun gördüğü değişiklikleri oyuna dahil edecek. Serinin geçtiğimiz oyunlarındaki multiplayer özelliği oldukça beğenilmiş ve serinin bu kadar ön planda olmasına destek olmuştu. 

13 Ağustos tarihinde Epic Games ile yaptığı özel anlaşma ile oyun, 1 yıl boyunca sadece Epic Games Store’da yer alacak. İlk çıktığı gün 24 saatliğine ücretsiz olarak oyuncuların kütüphanelerine eklediği yapım, Steam gibi diğer oyun platformlarına ise gelecek senenin Ağustos ayında gelecek. Öyle ki oyun bedava olmasının verdiği etkiyle 8 milyonun üzerinde satın alınma başarısı göstermişti.

Truva Savaşı’nı konu alan oyunda Sparta Kralı Menelaos’un karısı Helen’i kaçıran Paris’i ve Truva kentini kardeşi Kral Agamemnon ile kuşatmasına ya yardım ediyor, ya da Ege Denizi’nin karşı tarafında yer alıp tarihin yeniden yazılmasını sağlıyoruz.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Total War Saga: Troy’a multiplayer desteği geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Total War Saga: Troy’a multiplayer desteği geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Total War Saga: Troy’a multiplayer desteği geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!