Steam’den Shogun 2 için ücretsiz içerik!


16 Ekim 2020 Cuma 08:00
Steam’den Shogun 2 için ücretsiz içerik!

Total War serisinin en çok sevilen serilerinden biri olan Shogun 2, yayınlandıktan 9 yıl sonra yeni bir harita ile karşımızda. Sega 60. yıl kutlamaları adına yeni haritayı Steam üzerinden ücretsiz olarak sunmaya karar verdi. Peki ama bu ücretsiz içerik nasıl edinilecek?

Sega 60. yıl için Shogun 2 için ücretsiz içerik

Hatırlarsanız, Steam evde kaldığımız günlerde Epic’in ardı ardına ücretsiz oyun vermesi üzerine, belki de altta kalmamak için ücretsiz oyun kervanına Shogun 2 ile katılmıştı. Eğer bir şekilde o dönemde bu fırsatı değerlendirmişseniz ya da daha önceden Total War Shogun 2 oyununa Steam üzerinden sahipseniz, War of Kawagoe sizin için de ücretsiz hale geldi.

Daha önce oyunun çıktığı 2011 yılında, GameStop aracılığıyla ön sipariş veren oyunculara bu savaş içeriğini sunmuştu. Normal oyuncular ise ancak oyunda belli seviyeleri geçtikleri zaman bu savaşa ulaşabiliyordu.

shogun 2 ücretsiz içerik, ücretsiz oyun, ücretsiz shogun 2, sega 60. yıl, steam ücretsiz

Şimdi ise Shogun 2 oyununa Steam üzerinden sahip olan herkese, bu içerik ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Japonya’nın feodal dönemini ele alan Shogun 2 oyununda, klanlardan birini seçerek Shogun olmaya ve klanları birleştirmeye çalışıyorsunuz.

Açılan bu içerikte ise tarihte Hojo klanının kuşatma altındaki Uesugi klanına karşı, takviye kuvvetlerinin gelişiyle birlikte saldırılarını zamanlayarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği gece saldırısı konu ediliyor. Bu tarihi savaşta ister gece saldırısı yapan ve kuşatma silahlarında usta Hojo klanını isterse inanç temelli ve savaşçı keşişleriyle ünlü Uesugi klanını seçebilirsiniz. Sega 60. yıl kapsamında Steam üzerinden indirimler ve ücretsiz oyun ve içerik fırsatları sunmaya ise devam ediyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Steam’den Shogun 2 için ücretsiz içerik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam’den Shogun 2 için ücretsiz içerik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam’den Shogun 2 için ücretsiz içerik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi