Okunma

Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı


09 Aralık 2016 Cuma 07:11
Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı

Total War: Warhammer‘ın en büyük DLC içeriği olan Realm of The Wood Elves yayınlandı. Total War serisi ile Warhammer evrenini birleştiren yapımın yeni DLC’si için çıkış fragmanı da sunuldu.

Total War: Warhammer’ı Wood Elf’ler basıyor

Wood Elf’lerin hem sefer, hem de savaş modlarındaki oyun stillerini gösteren yepyeni bir de oynanış fragmanı yayınlandı.

Oyunu uzunca bir süredir oynayanlar ve yeni başlayacaklar için de ücretsiz içerikler geldi. İki yeni kahraman, Grey Wizard/Jade Wizard ve büyü lore’ları Lore of Shadows/Lore of Life . Ayrıca Call of the Beastmen sahipleri bir de ücretsiz Morghur the Shadowgave ve uçan birim Harpies’e sahip olacaklar.

:: Fragmanı nasıl buldunuz? Görüşlerinizi alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "