Okunma

WinMo 6.5’i Microsoft’tan Önce Tanıttılar!


01 Mart 2009 Pazar 19:49
WinMo 6.5’i Microsoft’tan Önce Tanıttılar!

Her ne kadar Windows Mobile 6.5’in kullanıcılara sunduğu muhteşem yenilikler olmasa da bu işletim sistemine sahip telefonları yüzüne bakılır hale getiren güncelleme ile son kullanıcılar telefonlarının arayüzünden hoşnut kalabilecek.  Arayüz deyip geçmeyin. Kullanıcı arayüzünün kullanım kolaylığına ve deneyimine etkisi doğal olarak çok büyük. Dolayısıyla bu güncelleme Windows Mobile 7’ye kadar Microsoft’u rahatlatabilir.


HTC Touch Diamond2 üzerinde WinMo 6.5

Tanıtıldığı günü takiben 1-2 gün içinde meraklıları ile uzmanların eline geçen ve XDA-Developers’da Touch Diamond Pro’ya kurulan Windows Mobile 6.5 ROM’u bu ve benzeri sitelerden Microsoft’un uyarısıyla kaldırıldı. Ama AreaMobile’daki arkadaşlar ne yapıp edip, WinMo 6.5 yüklü Touch Diamond2’yi ele geçirmişler. Touch Diamond2’nin nihai ürün olmadığı cihazda TouchFLO’ya rastlanmamasıyla açıklanabilir. Anlaşılan HTC ürün temini konusunda ya bir açık verdi, ya da fabrikada bir köstebek var 🙂

:: Windows Mobile’ın yeni kullanıcı arayüzü hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WinMo 6.5’i Microsoft’tan Önce Tanıttılar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WinMo 6.5’i Microsoft’tan Önce Tanıttılar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WinMo 6.5’i Microsoft’tan Önce Tanıttılar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "