Okunma

Townster’den 29 Ekim Jesti


01 Ekim 2010 Cuma 09:00
Townster’den 29 Ekim Jesti

Son günlerde popülerleşen Facebook uygulamalarından Townster, 29 Ekim’de boş durmadı. İnteraktif bir şehir kurma oyunu olan Townster‘de, 29 Ekimin içinde bulunduğu hafta boyunca şehirlerdeki binalara Türk Bayrakları asıldı.

Bununla da kalmayan oyun yapımcıları, hafta boyunca oyuncuların ücretsiz olarak Atatürk heykeli ve Türk Bayrağı almasına veya arkadaşlarına göndermesine olanak verdi. (29 Ekim Logosu Tartışma Yarattı)

Cumhuriyet Bayramı için özel olarak üretilen eşyalar ve bayraklar ile oyunun yapımcısı Gamester firması oldukça büyük bir jest yapmış oldu. Gamester tarafından yapılan Townster uygulamasına http://apps.facebook.com/townster adresinden ulaşabilirsiniz.

:: Townster oynuyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Townster’den 29 Ekim Jesti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Townster’den 29 Ekim Jesti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Townster’den 29 Ekim Jesti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "