Okunma

Toyota, Hibrit Faaliyetlerini Artırıyor!


21 Eylül 2010 Salı 09:25
Toyota, Hibrit Faaliyetlerini Artırıyor!

Toyota firmasının elektrikli motor geliştirmesi için Avustralya hükümetinden aldığı yaklaşık 62 milyon dolarlık yardım, 2012’nin ilk yarısına kadar meyvelerini verecek. Zira firma, 277 milyon dolarlık üretim (100.000 motordan fazla olacak) yapmaya hazırlanıyor. Avustralya’nın hibrite ve çevre kirliliğine verdiği önem neticesinde ortaya çıkan bu tablonun birçok ülkeye örnek olacağı tahmin ediliyor. (O Aslında 4 Tekerlekli Bir Motosiklet)

 

Toyota’nın Hibrit Yıldızı HC-CV Galerisi


:: Hibrit modeller ilginizi çekiyor mu?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172455-toyota-hibrit-faaliyetlerini-artiriyor-new-post.html
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toyota, Hibrit Faaliyetlerini Artırıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toyota, Hibrit Faaliyetlerini Artırıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toyota, Hibrit Faaliyetlerini Artırıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "