TP-Link Aeneas Rotası Projesine sponsor oldu!


02 Mayıs 2017 Salı 11:26
TP-Link Aeneas Rotası Projesine sponsor oldu!

TP-Link farklı bir sponsorlukla tarihe ve kültüre destek olmayı amaçlıyor. Altınoluk’tan (Balıkesir Edremit) başlayıp İtalya-Castro’da sona eren tarihi Aeneas Rotası’nın yeniden gerçekleştirileceği projeye kablosuz ağ ürünleri ile sponsor olan şirket, bu proje ile turizm başta olmak üzere bölge ekonomisinin gelişmesine de dolaylı olarak destek vermiş oluyor.

TP Link tarih yolculuğuna destek çıkıyor

Aeneas Destanı’na göre Altınoluk’ta yer alan Antandros antik kentinden yola çıkarak İtalya’ya ulaşan Aeneas ve ailesi, Roma İmparatorluğu’nun da kurucuları. Aeneas Rotası Projesi, dört ülke 21 kenti kapsayan bu rotayı iki antik gemi inşa ederek yeniden gerçekleştirmeyi kapsıyor. Bu yıl Mayıs başında Edremit’te ilgili tarafların katılacağı uluslararası bir çalıştay ile proje uygulamaya konuluyor. Ardından iki antik geminin yapımı ve önümüzdeki yıl antik rotanın gerçekleştirilmesi ile proje tamamlanacak. TP-Link hem Aeneas Rotası Çalıştay’ına hem de asıl rotanın yapılacağı ana projeye sponsor oldu.

17-05/02/rota-tp-link-sdn.jpg

Aeneas Çalıştay’ı ve rotayı önceden yapacak olan keşif teknesi İda’da kullanılacak olan TP-Link mobil WiFi cihazı M7300, içine 4G destekli bir SIM kart takılarak kolay ve hızlı bir kablosuz ağ oluşturuyor.

Bugün Altınoluk’ta yer alan Roma dönemi antik kenti Antandros’un günışığına çıkarılması için çalışan ve Aeneas Rotası Projesi’ni de Edremit Belediyesi’nin desteği ile birlikte gerçekleştiren Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert, projenin bölge ve ülke ekonomisi için son derece önemli olduğuna dikkat çekerek “4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Aeneas Rotası Çalıştay’ına uluslararası bir katılım var. Çalıştay’da rotanın ayrıntıları belirlenecek ve sonrasında antik gemilerin yapımı başlayacak. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde daha fazla desteğe ihtiyaç olacak. Ülke tanıtımı için çok önemli olan bu projeye daha çok kuruluşun sponsor olmasını bekliyoruz” dedi.

:: TP-Link’in girişimi hakkında sizin de fikirlerini alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TP-Link Aeneas Rotası Projesine sponsor oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TP-Link Aeneas Rotası Projesine sponsor oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TP-Link Aeneas Rotası Projesine sponsor oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  2. 2 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  3. 3 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  4. 4 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  5. 5 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  6. 6 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  7. 7 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  8. 8 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  9. 9 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!