Tp-Link akıllı şarj ünitesini tanıttı


15.05.2017 10:00:00
Tp-Link akıllı şarj ünitesini tanıttı

TP-Link , son yıllarda satışa sunduğu teknolojik aksesuarlarla da dikkat çekiyor. Bunlar arasında yer alan şarj ünitesi (USB hub) ailesine yeni bir model daha eklendi. TP-Link UP525 model çoklu şarj ünitesi, küçük, yuvarlak ve rahat taşınan bir tasarıma sahip.

Üzerinde beş adet USB girişi olan ürün, akıllı şarj teknolojisine sahip. Bağlanan cihazın pil yapısını otomatik olarak algılayıp buna uygun akım sağlayan UP525, farklı nitelikteki ve pil yapısındaki cihazları güvenli ve hızlı şarj edebiliyor.

Zamandan tasarruf

Akıllı şarj özelliği sayesinde yüzde 65 daha hızlı şarj yapabilen ürün, şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Normal şartlarda bir iPhone 6S 4.2 saatte tam şarj olurken, TP-Link UP525 ile bu süre 2.4 saate iniyor. 

Siyah, yuvarlak ve şık bir kasası olan üründe beş adet USB girişi arasında geniş boşluk bulunuyor. Bu sayede UP525’e farklı boyuttaki cihazlar aynı anda rahatlıkla bağlanabiliyor; yer sorunu olmuyor. 

17-05/15/4_1473230087866b.jpg

Evrensel uyumluluk özelliği sayesinde ürüne çok farklı pil yapılarına sahip ürünler bağlanabiliyor ve şarj oluyor. Ürün Android, iOS ya da Windows uyumlu tablet bilgisayarlardan akıllı saatlere değin geniş bir ürün yelpazesine destek veriyor.

Akıllı şarj teknolojisi sayesinde küçük pile sahip olan giyilebilir cihazlar da, büyük pille çalışan tablet bilgisayarlar da UP525 ile şarj edilebiliyor.

Çift, büyük hava akımı kanatları sayesinde aşırı ısınmaya karşı korunan üründe aynı zamanda kısa devre, aşırı güç, elektrostatik deşarj, güç dalgalanması ve yüksek gerilim gibi risklere karşı koruma sağlanmış.

Almak isteyenler için Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL + KDV olarak açıklanıyor.

:: Akıllı telefonunuzu şarj süresi nedir?


  “Tp-Link akıllı şarj ünitesini tanıttı” üzerine 8 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   ustude wireless charge olsaydi guzel olurdu, telefonu uzerine birakirdik charge icin.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Plus diyiyor haberde allah askina dogru okuyun

  3. SDN Okuru dedi ki:

   4.2 saat mi ütüyle mi şarj ediyorsunuz

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Adana'da nerede satılıyor bilen var mı acaba ? Varsa lütfen söylesin…

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Iphone 6s 4.2 saatte mi sarj oluyor yav

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Başarılı !!!

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Kapasite bilgisi yok.

  Yorum yazın

  Geri bildirim