Okunma

TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı


13 Haziran 2014 Cuma 17:00
TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı

Önde gelen kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden TP-Link, Archer C9 ile 802.11ac erişim noktası arayanlara önemli bir tercih sunuyor. Archer C9’un önemli farklarından bir tanesi dışında 5-6 tane anten bulunan 11ac ürünlerine kıyasla sadece görünen 3 anteni olması. Zira TP-Link estetik açıdan önemli bir adım atmış ve 2,4 GHz için kullandığı iki anteni içeriye, cihazın kasasının içine yerleştirmiş.

Archer C9’a hızlı bakış

Bu videoyu YouTube üzerinde izlemek için tıklayın

:: 5 GHz’e ne zaman terfi ediyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Önce çıkardıkları ürünlere dlna sertifikası alsı***** dosya indirirken kendi kendine kapanan modemlere çözüm bulsunlar.

  2. engerex dedi ki:

    Cihaz sayısının az olması bir bakıma iyi. Bant genişliği düşmez.

  3. eSa dedi ki:

    5 Ghz çok iyi de… Piyasada 5 Ghz de çalışacak cihaz sayısı az. En son TP-Link ‘in iki tane 5 Ghz dış ortam antenini aldım, Aynı zamanda geniş kapsama alanı içinde rahat ederiz diye ancak, maalesef noktadan noktaya veri aktarmaktan öte gidemedik.. Ancak bu ürünün her iki frekansı da desteklemesi güzelmiş. En azından mevcut cihazlar için de olmuyor demeyiz.

" TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TP-Link Archer C9 İle 5 GHz Performansı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "