Okunma

TP-Link Neffos C5 serisi aksesuarlar satışta


11 Nisan 2017 Perşembe 13:30
TP-Link Neffos C5 serisi aksesuarlar satışta

TP-Link’in geçtiğimiz yıl satışa sunduğu akıllı telefon markası Neffos C5 serisinin aksesuarları geldi. Neffos C5 ve C5 Max model telefonlara uygun kılıf ve ekran koruyucular satışa sunuldu. Neffos’un Türkiye dağıtıcısı olan Genpa’nın satış kanalı ve Türkiye genelindeki teknik servislerinden aksesuarları almak mümkün.

TP-Link Mobil Kategori İş Geliştirme Müdürü Gökhan Bitik, Genpa ile dağıtıma başlandığından bu yana Neffos C5 serisinin iyi bir satış rakamına ulaştığını belirterek, “Tüketiciler Neffos C5 aksesuarlarını da talep etmeye başladı. Bu nedenle telefon kılıfı ve cam ekran koruyucuyu getirdik ve satışa sunduk” dedi.

Önümüzdeki dönemde Neffos’un yeni modellerinin Türkiye’de satışa sunulacağını bildiren Bitik, yeni modellerin de aksesuarlarını getireceklerini sözlerine ekledi.

Neffos C5 aksesuarları Genpa’da

Neffos C5‘ in özelliklerini tanımak gerekirse, Çift SIM kart ve çift bekleme özellikli Neffos C5 serisi,  iş ve kişisel telefon numaralarını ayrı tutma, aynı anda farklı mobil paketlere abone olma gibi konularda kullanıcılara özgürlük sağlıyor.

17-05/11/1.jpeg

Akıllı Mod özelliği sayesinde 8 farklı görüntü tipi için renk, parlaklık ve zıtlık ayarları otomatik olarak yapılabiliyor. Ayrıca 30 farklı filtre ile sanatsal fotoğraflar çekmek de mümkün. Jest ve gülümseme yakalama, güzelleştirme, zafer (V) hareketi gibi modları sayesinde fotoğraf çekmeyi daha eğlenceli hale getiren Neffos C5 Max, pil koruyucu, temizleyici, uygulama yöneticisi, veri kullanım denetçisi gibi telefonun sorunsuz çalışmasını sağlayan pek çok sistem özelliği ile birlikte geliyor.

:: Neffos C5 kullanıyor musunuz? Çevrenizde kullanan var mı?


8 yorum - “TP-Link Neffos C5 serisi aksesuarlar satışta”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Tp link C5 max aldım 600 Tl fiyata alinabilcek en kaliteli ***** var yok değil telefonun dahili hoparlor sesi müzik dinleyenler için yetersiz kalcaktır ama telefonun işlemci hızı ve uygulama perfomansı bu fiyattaki bir telefon için çok iyi bence gayette kaliteli bir telefon yapmışlar.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ben c5 max kullanıyorum çokta memnunum.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Aaa benim g4 bi kalktm sabah tplink olmus güncelleme gelmiş sanrm 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Lg isim degistirmis..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Lg çakması g2 g3 g4 gibi çok benziyor

 6. SDN Okuru dedi ki:

  G3 cakmasi

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Lg g3 gibi bir telefon

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Kullanan varmi bu cihazlari ?

Yorum yazın

Geri bildirim