Okunma

Firefox Sekmeleri Her Yerde


14 Aralık 2008 Pazar 16:30
Firefox Sekmeleri Her Yerde

Yeniliklere açık bir Firefox kullanıcısı iseniz, TreeStyle Tab adlı eklentiyi denemenizde fayda var. Varsayılan olarak adres çubuğun altında konumlanan mevcut sekmelerinizi sağ tarafa, sol tarafa veya alt kısma taşıyabilen bu eklentiye alıştıktan sonra, web deneyiminizi çok daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Sağ tıklayarak sekme ağaçlarını genişletip daraltabildiğiniz TreeStyle Tab elbette sekmeleri konumlandırdığınız her yerde, sürükleyip bırakarak yer değiştirmeye de izin veriyor.

:: TreeStyle Tab eklentisini Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : TreeStyle Tab
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox Sekmeleri Her Yerde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox Sekmeleri Her Yerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox Sekmeleri Her Yerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "