Okunma

Trend Micro Deep Security 7.5 Piyasada


29 Eylül 2010 Çarşamba 09:52
Trend Micro Deep Security 7.5 Piyasada

Trend Micro, fiziksel, sanal ve bulut sunuculardaki ve sanal masaüstlerindeki işletim sistemlerini, uygulamaları ve verileri koruyan ileri düzey güvenlik yazılımının son versiyonunu duyurdu (Intel Neden McAfee’ye Kancayı Taktı).

En yeni VMware vShield Endpoint uygulama programlama arayüzünü kullanan Trend Micro Deep Security 7.5, şimdi yeni bir ajansız anti-malware modülüyle birlikte geliyor.

Modül, ürünün izinsiz giriş tespiti ve önleme, web uygulaması koruma, uygulama kontrolü, durum denetlemeli güvenlik duvarı, doğruluk izleme ve sistem günlüğü denetimi gibi mevcut koruma araçlarına ekleniyor.

 

Trend Micro Deep Security 7.5, ister fiziksel, ister sanal, isterse bulutta olsun, sistemin kendisinde bir savunma hattı oluşturarak veri ihlallerini ve iş kesintilerini önlemek üzere tasarlandı.

 

Deep Security, diğer modülleriyle birlikte, kapsamlı bir sunucu ve uygulama koruma yazılımı olup, fiziksel, sanal ve bulut bilişim ortamlarının kendi kendini savunabilmesini sağlıyor.

İster yazılım olarak, ister sanal cihaz olarak, isterse hibrid yaklaşımla uygulansın, bu çözüm, genel masrafları minimum seviyeye indiriyor, yönetimi düzene koyuyor, sanal cihazlar için güçlü ve şeffaf güvenlik sağlıyor.

Deep Security, aynı zamanda işletmelerin PCI, FISMA ve HIPAA gibi önemli standart ve düzenlemelere uyum sağlamasında yardımcı oluyor.

:: Sanallaştırma kullanırken ne tür güvenlik önlemleri alıyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trend Micro Deep Security 7.5 Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trend Micro Deep Security 7.5 Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro Deep Security 7.5 Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "