Okunma

Küçük İşletmelere Özel Koruma


10 Kasım 2010 Çarşamba 21:16
Küçük İşletmelere Özel Koruma

Büyük şirketler kadar küçük işletmelerinde güvenlik pazarında önemli bir yere sahip olduğunu fark eden firmalar bu yöndeki ürünlerini artırmayı başladı.(Düşük Sistemler İçin Virüs Koruması)

Kaynak eksikliği yüzünden anti-virüs yazılımlarına para ayıramayan küçük işletmeleri hedefleyen bu güvenlik ürünleri özel fiyat ve koruma özelliklerine sahip.

 

 

KOBİ’lere Özel Koruma

Trend Micro bugün, KOBİ‘ler için tasarladığı Worry-Free serisinin son ürünü olan Business Security 7‘i tanıttı. Program öncellikli olarak malware yüzünden e postalarda yaşanan veri kaybını önlemeyi hedefliyor.

Mac‘ler ve MacBook‘larda da çalışan ürün, bu bilgisayarlar için özel bir koruma vadediyor. USB belleklerden yayılan zararlı yazılımların büyük bir artış gösterdiğini vurgulayan Trend Micro yetkilileri yeni ürünleriyle bu konuda da koruma sunduklarını açıkladı.

:: Küçük işletmenizde hangi güvenlik önlemlerini kullanıyorsunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Küçük İşletmelere Özel Koruma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Küçük İşletmelere Özel Koruma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Küçük İşletmelere Özel Koruma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "